Jeigu pati nežinote, ko norite, kaip tai gali žinoti jūsų vyras?

Yra moterų, kurios pastoviai kažko nori ir reikalauja iš savo vyrų, nors, teisybę kalbant, ir pačios nesusigaudo, ko joms iš tikrųjų norisi. Štai vyras ir paklausia tokios moters: „Ko gi tu iš manęs nori? Ko tau reikia iki pilnos laimės?” o moteris negali atsakyti į tokį, atrodytų, paprastą klausimą.

Ir tuo pat metu vis tiek atkakliai reikalauja, kad vyras padarytų ją laiminga ir patenkinta savo gyvenimu. Paprasčiau tariant – „knisa protą” tam vyriškiui.

Būtų kur kas geriau, jei paprasčiausiai pabandytų išsiaiškinti savyje ir įsiklausytų į savo pačios poreikius, svajones ir troškimus.

Juk tik tada, kai iš tiesų suprasite, ko norite iš gyvenimo bei santykių su mylimu žmogumi – tik tada galėsite susifokusuoti į tuos dalykus ir jau tada pateikti vyrui savo tikruosius norus bei ketinimus. O svarbiausia – nustosite pastoviai nežinia ko iš jo reikalauti. Galėsite susikoncentruoti į save.

Būtent šiuo momentu įvyksta tikrasis stebuklas – jūsų vyriškis jau PATS panorės jus džiuginti ir „daryti laiminga”. Juk dabar jis mato, kad turite kažkokių savų tikslų, planų ir ketinimų, žinote, ko norėtumėte pasiekti. Būtent tada vyrui ir kils noras jus palaikyti ir padėti to siekti.

Patikėkite, viskas veikia būtent taip ir ne kitaip.

Dėl to reikia iš pirmiausiai susigaudyti, ko norite, o tada tiesiai pareikšti savo vyriškiui. O svarbiausia – pačioms padirbėti, įgyvendinant savo siekius.

Ir dar viena rekomendacija. Neieškokite gelbėtojo ar princo vyro asmenyje. Kitaip sakant, vyro, kuris viską išspręs ir padarys už jus. Rizikuojate prisivilioti tironą arba manipuliatorių. Jums to reikia?

Todėl iš pradžių savarankiškai išsiaiškinkite savo pačios baimes, kompleksus ir „vaikystės traumas” ir tik paskui galėsite sutikti lygiai tokį patį pilnavertį, įdomų, o svarbiausia – realų vyriškį, kuris, laikui bėgant, taps jums išties pačiu artimiausiu ir mylimiausiu žmogumi.

Sėkmės Jums!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *