Jis tau ne pora

Esate įsimylėjusi, skraidote padebesiais ir jau kuriate bendros ateities planus. O visi aplinkiniai tvirtina, kad jūs – ne pora. Ar reikia teikti tiems žodžiams reikšmę?

Galime prisiminti daugybę istorijų, kaip įsimylėjusių žmonių pora nepaisė aplinkinių nuomonės ir gyveno laimingai. Tačiau tai greičiau išimtis, nei taisyklė, kitaip tokios istorijos neįsirėžtų į atmintį. Kur kas dažniau pasitaiko, kad jeigu visi aplinkui tvirtina, jog įsimylėjėliai – “ne pora”, tai taip ir būna. Be to, be aplinkinių nuomonės, esama dar ir įspėjančių apie daromą klaidą ženklų.

Nesveikų santykių požymių, ar tai būtų aplinkinių žmonių pastabos, ar žemiau išvardinti punktai, ignoravimas reiškia, kad ateityje teks susidurti su dideliais nemalonumais. Labai sunku ir sudėtinga pripažinti, kad santykiai “serga”, ypač pačioje jų pradžioje, tačiau toks pripažinimas gali apsaugoti nuo didelio širdies skausmo ateityje.

Pateikiame požymius, įspėjančius, jog santykiai su jūsų pasirinktu žmogumi ateityje nieko gero neduos.

Jūsų gyvenimas pilnas paslapčių

Blogas ženklas, jei negalite papasakoti išrinktajam to, kas jums svarbu, jei tenka slėpti savo problemas, jei nesidalinate tuo, kas jums reikšminga. Kokiu tikslu nutylite ar meluojate? Kad apsigintumėte ir apsisaugotumėte?

Lygiai toks pats blogas ženklas – jei negalite papasakoti šeimai ar draugams, ką daro ir ką šneka partneris. Meluojate, kad jį apsaugotumėte? Ar saugote save?

Kuo daugiau paslapčių, tuo daugiau melo santykiuose, tuo jie nesveikesni. Nutraukti tokius santykius pačioje pradžioje žymiai paprasčiau, nei vėliau.

Partneris jumis nepatenkintas, stengiasi jus pakeisti

Šiuo atveju jaustis komfortiškai ir saugiai šalia tokio žmogaus nesigaus. Tai vienas svarbiausių požymių. Jis reiškia, kad greta jūsų esantis žmogus nemyli jūsų, nepriima jūsų tokiais, kokie esate, o nori perdaryti pagal savo sufantazuotą paveikslą.

Sveikuose santykiuose žmonės priima vienas kitą ir nejaučia poreikio paversti kitą žmogų tokiu, kokiu jis nėra.

Partneris pavydus ir įtarus

Gyvenimo kontroliavimas – tai ne meilės požymis. Nepasitikėjimas, kaltinimai, telefono skambučių tikrinimas, reikalavimas pasiaiškinti ir atsiskaityti – tai ne meilės požymiai. Nepasitikėjimas liudija apie tai, kad partneris jaučiasi nesaugiai, nepasitiki savimi ir kitais, ir tai sukels didelių problemų santykiuose.

Partneris jus menkina, nepalankiai ar pašaipiai atsiliepia apie jus viešumoje

Kritikuoja, niekada negiria, nesidžiaugia už jus, nesididžiuoja jumis. Tenka kęsti jo pašaipas, nors puikiai žinote, jog nenusipelnėte tokio elgesio su savimi. Tokio pobūdžio santykių neįmanoma pavadinti gerais ir normaliais. Tai nėra saugu tiek jums, tiek jūsų savivertei, tiek patiems santykiams.

Nėra jausmo, kad esate lygūs partnerystėje

Neturite galimybės priimti sprendimų, partneris pats viską sprendžia, jaučiatės nelygiaverte partnere poroje. Greičiausiai taip bus visada ir niekas nebepasikeis. Vyras neturi elgtis su jumis kaip su vaiku, namų darbininke ar tarnaite, tai itin prastų santykių požymis.

Nėra bendrų tikslų

Finansiniai klausimai ir su bendra ateitimi susiję tikslai kelia nuolatinę įtampą ir nerimą. Nesigauna susitarti dėl svarbių dalykų, žengti ta pačia kryptimi. Visa tai – labai prastų santykių perspektyvų požymis.

Partneris kalba apie meilę, o veiksmai byloja ką kita

Jo žodžių nepatvirtina veiksmai, jūs nejaučiate jo meilės. Pavyzdžiui, nerašo, neskambina, tačiau įtikinėja, kad labai ilgisi. Vengia susitikimų, teisindamasis užimtumu, tačiau suranda laiko kitiems dalykams.

Veiksmuose daugiau tiesos, nei žodžiuose. Ir tikėti reikia būtent veiksmais, o ne žodžiais. Na, galbūt, išskyrus tuos atvejus, kai jis sako, jog jūsų nemyli, o jums atrodo, kad taip nėra. Tai kaip tik tas atvejis, kai geriau patikėti žodžiais.

Santykiuose jaučiatės kalta, prislėgta, nepasitikinti

Tokių signalų ignoruoti nevalia. Žinoma, jei šiuos jausmus jautėte ir iki santykių pradžios ir jie jums būdingi nepriklausomai nuo to, esate santykiuose, ar ne, tada greičiausiai su partneriu jie neturi nieko bendro. O jei tie jausmai atsirado pabendravus su partneriu, reiškia, gavote svarbų įspėjimą.

Šeima ir draugai nepritaria jūsų pasirinkimui

Neprivalome rinktis gyvenimo draugų, remdamiesi draugų, pažįstamų ir giminaičių nuomone, tačiau toji nuomonė visgi pakankamai svarbi, ypač, jeigu vienodai galvoja ne vienas jūsų aplinkos žmogus. Jei visa aplinka vieningai abejoja jūsų pasirinkimu, vertėtų išsiaiškinti, kas konkrečiai šiems žmonėms nepatinka jūsų išrinktajame. Pasistenkite objektyviai paanalizuoti jų argumentus – tai padės išvengti problemų su santykiais ateityje.

Abejojate, ar viskas gerai jūsų santykiuose

Tokios dvejonės ir abejonės – aiškus signalas, kad nerimas ne be pagrindo. Mūsų jausmai – puikūs pagalbininkai ir patarėjai, ypač kai kalba eina apie santykius su kitais žmonėmis. Ignoruoti jų tikrai nevertėtų, kur kas protingiau sukaupti drąsos ir blaiviau pažiūrėti į tai, kas vyksta santykiuose su išrinktuoju.

Jei santykiai dar tik formuojasi, verta atidžiau įsiklausyti į vidinius pojūčius ir paieškoti ženklų, įspėjančių, jog su santykiais ne viskas gerai. Kad paskui nereikėtų klausytis artimųjų žodžių|: “O mes tave įspėjome!” Kad paskui nekankintų apgailestavimai: “Juk viską mačiau ir supratau!”

Pasitikrinkite save. Kokios mintys ateina į galvą, kai galvojate apie santykius su tuo vyriškiu? Kaip jaučiatės, būdama su juo? Šios mintys, šie pojūčiai ir jausmai – tai ir yra sveikų ar nesveikų būsimų santykių požymiai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *