„Juodoji našlė” ir „Nešantis nelaimes”

„Juodosiomis našlėmis” vadinamos tos moterys, greta kurių gyvenantys vyrai arba jos sūnūs labai greitai palieka šį pasaulį.

Liaudis specialiai jas taip pavadino, pažymėjo juodu ženklu tą moters energiją, kuri užgesina bet kokią kitą gyvybės energiją.

Kaip taisyklė, tai yra labai savimi patenkintos, išoriškai žmones prie savęs traukiančios, tačiau labai pavydžios kitų žmonių sėkmei moterys. Jos be galo trokšta pripažinimo ir meilės „iki karsto lentos” ir amžinai blaškosi tarp „noriu” ir „galiu”.

Gyvenime jos dažniausiai nerealizavo savo potencialo, nepasižymi dvasingumu ir kabinasi tik į materialius dalykus: turtą, pinigus, kūnišką grožį ir patį faktą, kad kažkam priklauso – tam tikrai kastai, visuomenės sluoksniui ar klanui.

Per kelias kartas tokios moters šeimoje sukaupta pasąmoninga neapykanta vyrams ir pavydas sėkmingesnėms moterims suformuoja atitinkamą elgesio modelį ir pasmerkia šią moterį naikinti visus greta jos atsidūrusius vyrus. Netgi nuosavus sūnus.

„Nešančiais nelaimes” vadinami vyrai, pasižymintys naikinimo energija. Kai jie pasirodo kokio nors žmogaus gyvenime, žmogui ima viskas žlugti: pradedant planais, baigiant šeimomis, sveikata, santykiais, gerove.

Dažniausiai tai ir būna „Juodųjų našlių” sūnūs, paveldėję savo mamų energiją, kuri naikina viską, kas yra gero ir gražaus aplinkui. Išoriškai jie gali atrodyti draugiški, patrauklūs, mėgstantys rizikuoti.

Jų energija – tarsi savotiškas „Bermudų trikampis“, kuris susiurbia į savo gelmę viską ir visus, kurie patenka į jo akiratį. Ir kartais beveik neįmanoma iš jo ištrūkti, rimtai nenukentėjus. Jie ir patys nuo to kankinasi, kadangi tasai sūkurys ir juos pačius nepaprastai išsekina.

Norint atsikratyti tokios energijos, svarbu išsiaiškinti jos kilmę. Ir to neįmanoma pašalinti jokiu įprastu šablonišku mąstymu. Tik ištyrinėjus savo giminės istoriją, išsiaiškinus iš mamų ir močiučių, tėvų ir senelių paveldėtas bazines gyvenimo nuostatas, galima pradėti keisti gyvenimo kryptį – nuo griovimo link kūrimo. Tai labai svarbus darbas, kuriam reikia daug ryžto, drąsos ir troškimo pakeisti savo gyvenimą.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *