Jūs žymiai patrauklesni, nei manote

Daugeliui žmonių, o tikriausiai ir jums, išvaizda yra labai svarbi. Kai stovime priešais veidrodį, pradedame labai kritiškai vertinti, kaip atrodome ir surandame begalę trūkumų. Bet ar žinojote, kad esate žymiai patrauklesni, nei patys apie save manote? Štai kelios priežastys labiau save pamilti.

Tyrimai rodo, kad žmonės nepajėgūs objektyviai vertinti savo patrauklumo. Kitiems žmonėms jūs atrodote 20% patrauklesnis, nei patys apie save manote.

Didelį vaidmenį vaidina asmenybė. Intelektas, humoro jausmas, elgesys – visa tai smarkiai įtakoja žmogaus patrauklumą.

Būtent dėl šios priežasties laikote žmogų gražesniu tada, kai daugiau apie jį sužinote.

Mūsų karta bendrai paėmus labiau patraukli negu ankstesnės. Priežastis – natūrali atranka. Tai reiškia, kad mes esame patys gražiausi žmonės, iš visų kada nors gyvenusių.

Jeigu grįžtumėte atgal į praeitį, turėtumėte labai daug gerbėjų.

Grožio samprata keičiasi, laikui bėgant, ir tai, kas patrauklu šiandien, nebuvo patrauklu dar prieš kokių 50 metų.

Bet kuriuo atveju grožis yra reliatyvi sąvoka.

Mažai kam patinka savo paties nuotraukos, kadangi mes labiau pratę matyti savo atspindį veidrodyje.

Kadangi daugumos mūsų veidai nesimetriški, mūsų nuotraukos mums patiems atrodo keistos, kadangi stebime pakeistas, pasuktas į kitą pusę savo veido puseles.

Bet kokiu atveju absoliučiai simetriški veidai nebūna patys patraukliausi. Netgi atvirkščiai – tarp pačių gražiausių įžymybių labai daug žmonių su iškreiptais, nesimetriškais veidais.

Jums nepatinka veidrodžio atspindys, kadangi kai smegenys susikoncentruoja ties trūkumais, jie atrodo žymiai reikšmingesni, nei iš tikrųjų.

Tyrimai rodo, kad besišypsantys veidai atrodo žymiai patraukliau. Taip pat tai reiškia, kad esate kur kas gražesni negu manote, kadangi kiti žmonės regi jūsų šypseną gerokai dažniau nei jūs patys.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *