Jūsų intymus gyvenimas parodys, kokie esate iš tikrųjų

Prisiminkite, kaip elgiatės vienumoje su savo partneriu intymumo metu, juk kai apnuoginate savo kūną ir sielą, tampate tikruoju savimi. Kitaip tariant, tokiais momentais nusimetate visas kaukes ir dėl to – tai pats tinkamiausias laikas stebėti save.

Ar intymumo metu esate drąsūs ir atsipalaidavę, ar atvirkščiai – susikaustote ir vaizdžiai tariant, ar net ne tik perkeltine prasme, slepiate galvą po antklode? Jeigu jaučiate susikaustymą ir nesaugumą, vadinasi, jūs iš tiesų kažko savyje nepriimate ir kažką neigiate, nemylite to kažko savyje.

Svarbu suprasti, ką būtent neigiate, ko konkrečiai nemylite, o svarbiausia – kodėl tai darote, kokia to priežastis, kas pastūmėjo taip jaustis? Pagalvokite apie tai ir supraskite, kad priežastis slypi ne partneryje ir keisti reikia ne jį, o save, tai yra – savo požiūrį į save.

Žinoma, svarbu, kad ir partneris mus mylėtų, tačiau būtina suprasti vieną paprastą tiesą – jūsų mylimasis, kad ir kaip jus mylėtų, vis tiek negali jums skirti daugiau dėmesio ir meilės, nei jūs patys sau galite duoti ir priimti iš savęs pačių. Partneris tiesiog padės išlaikyti jums įprastą lygį, ir ne daugiau.

Jums duota tai, ką esate pasiruošę priimti ir ko laikote save vertais, štai toks gyvenimo dėsnis, galiojantis visose sferose. Jūsų partneris pasąmoningai prisiderina prie jūsų, o jūs – prie jo. Todėl pradėkite pagaliau vertinti save ir savo kūną. Ne nuo pirmadienio ar Naujųjų metų, o tiesiog dabar… arba niekada.

Pasiryžkite kažką pakeisti savo gyvenime į gerąją pusę, ženkite šį pirmą svarbiausią žingsnį, nes pirmas žingsnis visada yra pats sunkiausias, tačiau kai tik pradėsite, kelias pats nusidrieks prieš jūsų akis.

Juk visi neišvengiamai ir užtikrintai judame viena kryptimi… link finišo, ir niekas nežino, kada jį pasieks. Todėl gyvenkite ir mylėkite, mėgaukitės ir priimkite, ir visada dovanokite meilę pirmiausia sau, o paskui ir kitiems, o taip pat priimkite ją mainais – nuoširdžiai ir su dėkingumu. Tiesiog dabar.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *