Ką daryti, jei vyras bendrauja su buvusia žmona?

Nemažai klausimų konsultacijoje skamba maždaug taip: “Ką daryti, jei vyras bendrauja su buvusia? Aš pavydžiu! Aš – prieš!” Dažnai tai tampa nesantaikos tarp vyro ir žmonos priežastimi. Ir jeigu jus tai jaudina, problemą reikia spręsti, arba… keisti savo požiūrį į ją. Kokiu atveju kaip elgtis – tai ir panagrinėsime šiame tekste.

Į pavadinime pateiktą klausimą aš visada atsakau kitu klausimu: “Ar turi jie vaikų?” Kodėl? Todėl, kad tai lemiamas faktorius, kuriuo remiantis galima rinktis elgesio liniją ir patį požiūrį į problemą. Panagrinėkime du galimus atsakymus.

Jie turi vaikų

Jei vyras turi vaikų iš pirmosios santuokos, turite suprasti vieną paprastą dalyką – jis su jais bendraus, vadinasi, bendraus ir su jų motina. Jis ten važinės, lankysis jų namuose. Ir jeigu jis tai daro, reiškia, jis – atsakingas žmogus, kuriuo galima pasikliauti. O jeigu vyras visiškai nesidomi savo vaikais, tai nuo ko jūs pati ruošiatės gimdyti? Kam jums toks vyras?

Jeigu bendravimas su buvusia žmonas yra priverstinis, kaip dalis bendravimo su vaikais, jei viskas apsiriboja pokalbiais apie vaikus ir jų ateitį, o jūs vis tiek pavydite, tada problema slypi jau ne jame, o jumyse. Reikia padirbėti su savimi, pakelti savo savivertę ir susifokusuoti į savo gyvenimą.

Jeigu neturi vaikų

Jeigu vaikų nėra, o vyras toliau bendrauja su buvusia, tada išties subręsta klausimas, kodėl jis tai daro. Variantų čia gali būti tik pora. Arba jis iki šiol ją myli, ir jūs to neturėtumėte pakęsti. Arba jaučia jai kokią nors kaltę – už tai, kad paliko, sudaužė širdį ir viltis. Taip jau nutinka, ir pakankamai dažnai, o toliau viskas priklauso nuo jūsų. Reikia pasakyti jam, kad jus tai skaudina, kad nenorite, jog ta moteris dalyvautų jūsų gyvenime netgi netiesiogiai. Jeigu jis jaučia kaltę ir negali jos suvaldyti, tegu tada grįžta pas tą moterį, o jūs susirasite vyrą, kuris bus jūsų visas ir iki galo. Nubrėžkite savo ribas, paaiškinkite savo poziciją – jis turi suprasti, kad jei nesusidoros su savo kaltės jausmu, reiškia, jus praras. Ir tegu pats renkasi.

Jeigu neduosite jam suprasti, kad jūsų situacija netenkina ir jeigu aiškiai nenubrėšite terminų – iki kada konkrečiai jis turi imtis priemonių, situacija gali užsitęsti labai ilgam. Jis taip ir blaškysis tarp jos ir jūsų ir vėl atgal. Jūs jausitės ne vienintele jo moterimi ir toliau klausinėsite savęs, kodėl jis taip daro. Jums to reikia?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *