Ką daryti moteriai, kad vyras įsitaisytų meilužę?

Įsivaizduokime keistą moterį, kuri panoro, kad jos vyras įsitaisytų meilužę. Ką galėtume jai patarti?

Kas akimirką mes pasirenkame: mylėti ar skųstis dėl meilės trūkumo, dovanoti džiaugsmą ar kentėti, kurti laimingus santykius su vyru ar griauti savo šeimą.

Kiekvienas mūs žodis, veiksmas, mintis turi savo pasekmes, tik mes dažnai nesuvokiame, kur jos veda.

Ką pasiūlysime daryti moteriai, kad vyras įsitaisytų meilužę?

1. Nuo šiol jūsų gyvenimo šūkis turi būti „Aš – nuvarytas arklys“

Nuolat turite jaustis mirtinai pavargusi nuo darbo, buities, vaikų ir vyro. Nepaisant to, neleiskite sau nė akimirkos ilsėtis, nemažinkite darbų apimties. Priešingai: kasdien dirbkite vis daugiau ir geriau.

2. Jauseną „aš – nuvarytas arklys“ kaitaliokite su aukos būsena

Puoselėkite savo bejėgiškumą. Reguliariai skųskitės gyvenimu draugėms, tėvams, pažįstamiems. Juk jūsų nevertina! Niekas nemyli, ypač vyras. Jis nepadeda, nesirūpina. Būtinai lyginkite savo vyrą su kitų idealiais vyrais ar filmų herojais. Sudarykite pretenzijų savo vyrui sąrašą ir kasdien jas kartokite garsiai. Prisiminkite visus jo nusižengimus iš praeities. Skųskitės gyvenimu ir vyru kiekviena pasitaikiusia proga.

3. Mažinkite savo vertę

Žvelgdama į veidrodį dūsaukite. Juk jūs suprantate, kad tokios negražios negali mylėti niekas. Jums nepadės nei makiažas, nei šukuosena, nei stilingi drabužiai, nei dietos, nei treniruotės sporto salėje. Nė nesvajokite – niekada neturėsite nei vilos užmiestyje, nei padorių namų, nei deimantų, nei kitų žemiškų gėrybių. Jos skirtos ne jums!

4. Pamirškite savo išvaizdą

Prisiminkite, kad kai tik moteris pradeda rūpintis savo išvaizda, 80 procentų jos problemų išsisprendžia savaime. Todėl nė nebandykite domėtis savo grožiu. Savimi besirūpinanti moteris ima mylėti save ir traukti kitus, o to jums nereikia!

5. Slėpkite savo kūną

Atviros kūno vietos traukia vyrų žvilgsnius, todėl nė nemanykite nors truputį apsinuoginti. Slėpkite viską, kas vyksta jūsų gyvenime, neatskleiskite vyrui, kaip galima jus geriau mylėti, kokios dovanos suteiktų džiaugsmo, kas jums kelia nerimą, slegia, kuo jums galima padėti. Tyliai nirškite ant jo.

6. Seksas – purvinas dalykas!

Taip buvo manoma kai kuriais ankstesniais laikais, net moters orgazmas vienu metu buvo laikomas liga. Galvokite taip ir toliau. Tai jums bus naudinga. Padės visiškai užsitverti nuo artimų santykių. Geriau su vyru apskritai neužsiimti seksu, bet jei tenka, visaip rodykite, kad jūs abejinga tam ir jums to nereikia.

7. Įveskite griežtą kontrolę

Neklausykite vyro. Viską darykite ir spręskite pačios. Prisiimkite visą atsakomybę sau. Kontroliuokite kiekvieną jo žingsnį, kiekvieną judesį, kad niekas nevyktų be jūsų žinios.

Jei uoliai vykdysite šias rekomendacijas, po mėnesio ar po dviejų jūsų vyras jau turės meilužę!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.