Ką galima nuveikti su dantų pasta

Daugelis žmonių dantų pastą naudoja pagal paskirtį – ja valosi dantis, pašalina apnašas ir arbatos ar kavos pėdsakus. Tiesą sakant, dantų pasta yra universali namų valymo priemonė, tačiau ne visos šeimininkės tai žino. UNIAN pateikia pavyzdžius, ką galite valyti dantų pasta, ne tik dantis.

Tokia pažįstama priemonė kaip dantų pasta tinka tiek bendram valymui, tiek grožio procedūroms.

Kaip pašalinti niežulį nuo vabzdžių įkandimų su dantų pasta

Vasarą vabzdžių įkandimo žymių ant kūno rasti labai lengva. Norėdami lengviau išgyventi šią nemalonią situaciją, galite naudoti liaudišką metodą. Jums tereikia išspausti šiek tiek pastos įkandimo vietoje – tai padės sumažinti patinimą ir išvengti niežėjimo.

Dantų pasta ant veido

Kitas patarimas skirtas grožio eksperimentų mėgėjams. Nedidelis dantų pastos kiekis padės greitai atsikratyti nepageidaujamų bėrimų ant veido. Taip pat ši priemonė veiksminga, jei neseniai lankėtės pas kosmetologą – dantų pasta padeda sumažinti uždegimą ir dirginimą. Užtepkite pastos ant spuogų ar opų, palaukite 15 minučių ir nuplaukite.

SVARBU: nenaudokite mėtų ar mentolio dantų pastos, nes kitaip nusideginsite.

Sidabro valymas su dantų pasta

Dantų pasta galite nuvalyti sidabrinius papuošalus, net su prabangiais akmenimis. Atsargiai įtrinkite dantų pasta auskarus, žiedus ar kitus papuošalus ir palikite tokius per naktį. Ryte papuošalus tiesiog nuvalykite sausa šluoste.

Jei turite deimantų, tuomet juos taip pat galima „atnaujinti“ dantų pasta – užtepkite priemonės ant šepetėlio, patrinkite papuošalą, o po to nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite.

Dantų pasta drabužių dėmėms

Siekdamos atsikratyti įsisenėjusių dėmių ant drabužių, sofos ar kilimų, daugelis namų šeimininkių naudoja dantų pastą. Metodas paprastas – užtepkite priemonės ant dėmės ir stipriai trinkite, kol dings purvas. Tada tiesiog nuplaukite vandeniu ir išdžiovinkite.

Reikėtų atsiminti, kad jei norite pašalinti dėmes iš spalvotų drabužių, tuomet negalite naudoti balinimo pastos – gali likti pėdsakų. Tai negalioja kilimams – jei juos valysite, tiks bet kokia dantų pasta.

Dantų pasta nuo blogo kvapo

Kartais nutinka taip, kad po gaminimo ant rankų lieka žuvies, česnako ar kitų produktų kvapas. Atsikratyti jo nėra lengva – ji tiesiogine to žodžio prasme ėda odą ir nagus.

Tokiu atveju į pagalbą ateina dantų pasta – ant delnų užtepkite nedidelį „žirnelį“, patrinkite rankomis, o tada nuplaukite vandeniu. Taip galite greitai pašalinti nemalonų kvapą nuo rankų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *