Ką reikia prisiminti, kai prasideda nesėkmių periodas

Gyvenimas niekam nebūna visiškai vienodas. Jis nuolat banguoja: pakilimo fazę keičia „juodasis“ periodas, paskui ramybės etapas ir vėl iš naujo. Todėl neverta per daug sureikšminti smukimo fazių, nes jos yra natūrali gyvenimo dalis. Šie argumentai padės jums lengviau jas išgyventi.

1. Skausmas yra augimo dalis.

Kartais gyvenimas užtrenkia kažkokias duris, nes atėjo laikas judėti į priekį. Ir tai yra gerai, nes mes niekaip neišsijudintume, jei mūsų nepriverstų aplinkybės. Kai prasideda sunkūs laikai, priminkite sau, kad nebūna jokio betikslio skausmo. Judėkite tolyn nuo to, kas sukelia jums skausmą, bet niekada nepamirškite pamokos, kurią jis jums suteikė.

Tai, kad jūs kovojate, nereiškia, kad kenčiate nesėkmes. Kiekviena didelė sėkmė reikalauja atitinkamos kovos. Geri dalykai reikalauja laiko. Likite kantrūs ir pasitikintys. Viskas susitvarkys, žinoma, ne akimirksniu, bet vis tiek išeis į gera.

Prisiminkite, kad skausmas gali būti dviejų rūšių: tas, kuris žeidžia, ir tas, kuris jus pakeičia. Užuot priešinęsi skausmui, verčiau padėkite jam jus vystyti.

2. Viskas gyvenime yra laikina.

Visada, kai lyja lietus, jūs žinote, kad jis pasibaigs. Kiekvieną kartą, kai susižeidžiate, žaizda užgyja. Po tamsos būna šviesa – tai jums primena kiekvienas išaušęs rytas.

Nepaisant to, kartais atrodo, kad naktis tęsis amžinai. To nebus. Jeigu jums gera dabar, mėgaukitės. Jeigu bloga, nesijaudinkite, nes viskas praeis. Kad gyvenimas nelengvas šiandien, nereiškia, kad jūs niekada nesijuoksite ir negalite dabar nusišypsoti. Kiekviena nauja pradžia turi naują pabaigą. Kiekvieną sekundę gaunate po naują šansą. Naudokitės jais.

3. Nervinimasis ir skundai nieko nepakeis.

Tie, kurie dejuoja daugiausiai, pasiekia mažiausiai. Visada geriau stengtis padaryti kažką daugiau ir patirti nesėkmę, nei stengtis prasimušti nieko nedarant. Nieko tragiško, jeigu pralaimėjote. Tragedija būna tada, kai nieko nedarote, tik dejuojate.

Jeigu tikite kuo nors, toliau stenkitės to siekti. Nepriklausomai nuo to, kas atsitiktų, prisiminkite, kad laimė ima stiprėti tik tada, kai nustojate dejuoti dėl savo nesėkmių ir pradedate jausti dėkingumą už problemas, kurių atsiranda.

5. Kiekvienas mažas mūšis žingsnis į priekį.

Gyvenime kentėjimas nėra tolygus laukimui. Jis reiškia sugebėjimą išsaugoti gerą nuotaiką, atkakliai dirbant dėl savo svajonės. Jeigu bandote kažką, eikite iki galo. Kitaip iš starto nebus jokios prasmės. Tai gali reikšti laikiną stabilumo ir komforto praradimą. Galbūt teks suvaržyti save, nesimaitinti tuo, kuo įpratę, miegoti mažiau. Tai gali reikšti pašaipas ir vienatvę. O vienatvė yra likimo dovana, kuri suteikia daug vertingų dalykų, pirmiausia asmeninės erdvės, kurios visada trūko. Visa kita bus jūsų ištvermės testas, kuris turės atskleisti, ar tikrai norite pasiekti užsibrėžtą tikslą. Jeigu atsakymas bus teigiamas, jūs pasieksite, nepaisydami jokių kliūčių.

6. Kitų žmonių neigiama reakcija – ne jūsų problema.

Stiprinkite pasitikėjimą savimi, kai blogis supa jus. Šypsokitės, kai kiti bando jus įveikti. Tai – lengvas būdas palaikyti savo entuziazmą. Kai kiti ims kalbėti apie jus blogai, stenkitės ir toliau išlikti savimi. Niekada neleiskite kitų kalboms keisti jūsų. Jūs negalite imti visko giliai į širdį net tada, kai atrodo, kad tai liečia jus. Nemanykite, kad žmonės stengiasi dėl jūsų, jei daro viską tik dėl savęs. Niekada nesikeiskite tik tam, kad padarytumėte kažkam įspūdį. Keiskitės tada, kai tai padeda jums vystyti ir veda į geresnę ateitį.

7. Tai, kas turi įvykti, įvyks.

Jūs saugote pasaulį, kai atsisakote riksmų ir skundų, kai pradedate šypsotis ir vertinti savo gyvenimą. Kiekvienoje kovoje yra privalumų, tik jums reikia atverti širdį ir protą, kad galėtumėte juos įžvelgti. Jūs negalite priversti įvykius vykti. Jūs tik galite bandyti juos pakreipti. Tam tikrais momentais turite atsitraukti ir paleisti situaciją, leisti įvykti tam, kas turi atsitikti. Mylėkite savo gyvenimą ir pasitikėkite savo intuicija, rizikuokite ir gaukite, tyrinėkite pasaulį, mokykitės per savo patirtį. Tai bus ilga kelionė. Turite liautis jaudintis, klausinėti savęs ir abejoti kiekvienu momentu. Šypsokitės ir mėgaukitės kiekviena gyvenimo akimirka. Galite net nežinoti, kur norite patekti, bet galiausiai vis tiek atsidursite ten, kur jums reikia būti.

8. Tiesiog judėkite toliau.

Nebijokite supykti. Nebijokite įsimylėti iš naujo. Neleiskite įtrūkimams savo širdyje virsti randais. Suvokite, kad stiprybė gali didėti kiekvieną dieną. Prisiminkite, kad jums nereikia daugybės žmonių jūsų gyvenime, todėl stengsitės turėti daugiau gerų draugų. Būkite stiprūs, kai bus sunku. Prisiminkite, kad Visata visada daro tai, kas yra teisinga. Pripažinkite, kai būnate neteisūs, ir mokykitės iš klaidų. Dažnai atsigręžkite į praeitį, įvertinkite, ko pasiekėte, ir didžiuokitės savimi. Nesikeiskite dėl nieko, jeigu patys to nenorite. Darykite daugiau. Gyvenkite paprasčiau. Ir niekada nesiliaukite judėti į priekį.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *