Ką reiškia būti atsarginiu variantu?

Ar žinote tą vienišumo, nereikalingumo jausmą, kai tavo išrinktasis atšaukia susitikimą dėl kažkokių jam svarbesnių reikalų?

Gyvenimas – tai pasirinkimas. – sako žmonės. Skamba paguodžiančiai, duoda suprasti, kad mums nereikia griebtis pirmo pasitaikiusio varianto. Tačiau ką daryti, jeigu patys tapote vienu iš daugelio variantų, o tiksliau – atsarginiu variantu? Žmogumi numeris du. Ir jus prisimena tik tada, kai žmogus, kurio taip laukiate, nebeturi kito pasirinkimo.

  • Jūs visą laiką prieinami, tačiau ne visada geidžiami;
  • Jus gali nustumti į šalį, jei atsiras geresnis variantas, net jeigu jis laikinas ir trumpalaikis;
  • Jūsų ieško ir siūlo susitikti, kai visi kiti variantai jau atkrito;
  • O jūs ir toliau kovojate dėl vietos to žmogaus gyvenime;
  • Ir laikote toliau tą žmogų reikšmingu, nors jis jūsų tokiais nelaiko.

Jūs negalite to žmogaus kaltinti. Paprasčiausiai negalite. Užtat kaltinate save, nes jums, iš visko sprendžiant, kažko trūksta, kad taptumėte vieninteliu variantu, kad ir kaip besistengtumėte. Jūs visada prieinami ir manote, kad vienintelis būdas pritraukti jo dėmesį – būti reikalingiems. Į jus žvelgiama kaip į savaime suprantamą dalyką, kadangi nemokate pasakyti “ne”. Be to, visada į viską reaguojate savo standartine fraze: “Viskas gerai. Aš tave suprantu”.

Kartais jums norisi būti griežtesniais. Pavyzdžiui, kad tas žmogus vieną dieną iš įpročio užsuktų pas jus, o jūs jo jau nebelaukiate. Jums norisi išmokti atsukti nugarą. Tačiau negalite. Užburtas ratas.

Jūs žinote kaipo skaudu suprasti, kad padarėte viską, ką galėjote, bes vis dar esate nepakankamai geras variantas tam žmogui, kad ir toliau atsiliekate vienu ar keliais žingsniais nuo kitų variantų.

Vos keliais žingsniais.

Būkime atviri ir sąžiningi. Būti apskritai ne variantu yra nepalyginamai geriau nei visą laiką atlikti antraeilius vaidmenis. Paimkite pagaliau ir išbraukite save iš tų variantų sąrašo. Tiesiog dabar.

Negalima tenkintis mažesniu negu esate nusipelnę. Jeigu kažkas niekaip nesiryžta galutinai pasirinkti būtent jus, tada išsirinkite save patys. Meilė sau – be galo svarbus dalykas. Jums nebereikia derintis prie kito žmogaus, kai tai patogu tik jam vienam. Jums nereikia kaulyti, kad jus pasirinktų, nes jūs ir taip jau esate numeris vienas sau patiems. O ne atsarginis variantas.

Ir visada prisiminkite – jeigu durų neatidaro, reiškia, tai ne jūsų durys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *