Ką savyje slepia vyras

Įsivaizduokime namą – tai bus vyriškas pasaulis, turintis savo mįslių, paslapčių ir daugybę kambarių, kuriuos teks ištyrinėti, norint tapti „gerais kaimynais“.

Pirmiausia atsidursite svetainėje, kur 90-čiai procentų moterų ekskursija prasideda ir iškart pasibaigia. O visas smagumas ir įdomumas – sekančiuose kambariuose. Tuose, kuriuose slypi svarbiausi dalykai ir į kuriuos vyras įsileidžia tik išrinktąsias moteris. Tas, su kuriomis jis nori harmonijos ir ramybės bendrame gyvenime.

Pirmasis slaptas kambarys: „Tuščias“

Mėgstamiausias kambarys, skirtas tik jam vienam, kur tuščia ir nieko nevyksta. Jis ten užsidaro, kai užsiima mėgstama veikla – žvejyba, televizorius ar tiesiog sėdėjimas krėsle bereikšmiu veidu.

Tuščias kambarys yra būtinas psichinei energijai atkurti, tai tarsi meditacija, kur vyras gali pasinerti keturis penkis kartus per dieną. Moteris tokio poreikio neturi, todėl pastebėjusi tokios būsenos vyrą, dažnai ima kamantinėti: „Apie ką galvoji, apie ką susimąstei?”

Išgirdusi atsakymą: „Apie nieką“, moteris ima jį įtarinėti meluojant ir pradeda kaltinti, kad jis kažką nuo jos slepia. O vyrui tereikėjo viso labo dešimties minučių poilsio. Kai vyras sako, kad apie nieką negalvoja, tai yra gryna tiesa. Tokiais momentais jis kurčias ir nebylys, todėl neverta provokuoti svarbių pokalbių. Geriau tiesiog brūkštelėkite raštelį ir toliau užsiimkite savais reikalais.

Antrasis: „Baimės kambarys”

Vyrams irgi būdinga nerimauti ir bijoti. Tiesiog jūs apie tai retai iš jo išgirsite. Jam geriau patylėti ar tiesiog imtis veiklos, pasikliaujant savimi – pamėginti išspręsti problemą. Į „Baimės kambarį“ įžengusį vyrą neramina tokie klausimai:

  • Ar man pasiseks? Ir kaip tapti lyderiu?
  • Ar galėsiu seksualiai patenkinti moterį?
  • Ar aš pakankamai drąsus?
  • Ar uždirbsiu pakankamai pinigų?
  • Ar moteris mane mylės taip pat, kaip aš ją myliu?

Vyrai retai dalijasi savo išgyvenimais, jie baiminasi dviejų dalykų: dabar tu žinosi jo paslaptis, galėsi tuo pasinaudoti ir panaudoti prieš jį.

Trečias kambarys: „Seksas“

Vyrai, žinoma, medžiotojai, ir dar kokie, tačiau jiems ne mažiau svarbu, kad moteris taip pat taptų sekso iniciatore. Kartais baugoka žengti pirmą žingsnį, nes atstūmimas tolygu nesėkmei ir žlugimui. O moteriška iniciatyva leidžia pasijausti mylimu ir geidžiamu.

Kad paskatintų seksui, gyvūnų karalystėje patinai tiesiog parodo patelėms savo lytinius organus. Gyvūnų patelės neišjuokia, neatstumia ir neaiškina, kad joms skauda galvą. Tačiau vyrai su panašiomis situacijomis susiduria nuolat. Todėl daugumai jų patinka, kai sekso iniciatorėmis tampa būtent jų moterys.

Ketvirtas kambarys: „Myliu”

Paprastai šis kambarys yra šalia „Baimės kambario“. Nes tai prisipažinti yra baisu ir sudėtinga. Kita vertus, vyras nelabai aiškiai įsivaizduoja, kas yra meilė, ir kartais painioja geismą ir aistringą potraukį su meile. Egzistuoja baimė, kad vos tik vyras pasakys „myliu“ – tuo jis amžiams supančios save visais įmanomais įsipareigojimais. Todėl prisipažinimą jis tausoja tik ypatingai progai.

Kai vyras peržengia Rubikoną ir ištaria stebuklingą žodį, apie šį įvykį jam norisi papasakoti visur, visiems ir kiekvienam. Būna ir taip, kad po romano pradžios praeis metai, ir tik tada vyras suvoks, kad tikrai myli. Dar baisiau, kai jis tai suvokia atgaline data, jau nutrūkus santykiams.

Šiame neįprastame name ant kalvos yra dar daug kitų užrakintų kambarių. Svarbu bendrauti, domėtis, rasti bendrą kalbą. Patikėk, jei nesavanaudiškai atsiversi savo vyriškiui, jis nedelsdamas paseks tavo pavyzdžiu ir pasidalins su tavimi savo slapčiausiais dalykais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *