Kad suprastumėte, koks yra vyras, pažvelkite į jo moterį

Paprasčiausias būdas suprasti vyrą – tai atidžiai pažvelgti į jo moterį. Į moterį, kurią jis išsirinko, kurią laimėjo ir su kuria gyvena. Visa kita nėra taip iškalbinga ir negali tiek daug atskleisti iškart kaip jo gyvenimo palydovė.

Stipri, valinga, išpuoselėta moteris parodo, kad vyras yra šio to vertas, kad jis nestokoja savigarbos. Jis daug pasieks gyvenime. Svarbiausią prizą jis jau gavo. Jis sugebėjo pasiekti tokios moters meilę.

Atsidavusi šeimyniška moteris, kuriai gyvenime svarbiausios yra šeimos vertybės, padės vyrui gausinti turtus. Jos vyras matys savo veiklos prasmę šeimos gėrybių gausinime.

Protinga moteris, vadinasi, protingas ir vyras. Kartu jie gali realizuoti sudėtingus planus ir sukurti kažką didingo.

Geraširdė ir kilni moteris, vadinasi, šias savybes turi ir jos vyras. Jis vystys jas visą gyvenimą, nesvarbu, kad kol kas jos nėra labai ryškiai pastebimos. Jis protingai pasirinko savo kryptį.

Laiminga ir laisva, stipri ir išmintinga, ištikima moteris – nugalėtojo gyvenimo palydovė, net jeigu vyras pradėjo savo kelią nuo nepriteklių ir klaidų.

Moteris – tai vyro laimėjimas ir atpildas, kurio jis pasiekė. Ji yra jo lygis. Jo siela kaip veidrodyje atsispindi jo širdies damoje.

O kai šalia iš pažiūros sėkmingo vyro yra kvaila tuštuolė, tai jo karjera yra pasmerkta žlugti, nesvarbu, kad dabar jis atrodo kupinas jėgų ir turintys puikių galimybių. Po kurio laiko jis viską praras, nes sielos gilumoje jis negerbia savęs, netiki ilgalaike sėkme. Jis pasirinko blizgantį tuščią žaisliuką vietoj nugalėtojo taurės.

Pikta moteris, vadinasi, ir vyras yra piktos sielos. Net jeigu jis dedasi geraširdžiu ir kalba gražius žodžius, jis vis tiek pasirinko savo sielos atspindį.

Liūdniausias vaizdas – tai užguita ir iškankinta moteris šalia sėkmingo ir stipraus vyro. Jis pasirinko silpną žmogų ir treniravosi jį terorizuodamas. Jis pavertė savo moterį verge. Vadinasi, ir pats yra vergas savo sieloje. Ir jam lemta būti kažkieno kito vergu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *