Kada reikia baigti santykius?

Savalaikis santykių užbaigimas turi tiesioginės įtakos jūsų psichinei savijautai. Tačiau kaip suprasti, kad atėjo laikas baigti santykius?

Kaip sužinoti, kada laikas išeiti?

Į mano konsultacijas dažnai ateina moterys, turinčios savęs identifikavimo problemų. Jos nežino, ko nori, ką mėgsta, kas joms įdomu. Jos tiesiog gyvena, egzistuoja, tačiau tam tikru momentu baigiasi kantrybė ir užplūsta emocinis išsekimas.

O po kelių psichoterapinių seansų paaiškėja, kad moteris ne šiaip nepatenkinta savimi, ji nelaiminga dar ir santuokoje.

Dabartiniai santykiai iš jos tiesiog „išsiurbia“ visas jėgas, ji išgręžta, išsekusi.

Bet pakanka paklausti, kaip viskas klostosi asmeniniuose santykiuose su partneriu, ir ji iškart atsako: „Viskas gerai, viskas normalu“. Ir ta jos „normali“ pozicija nuodija gyvenimą ne mažiau už prastus santykius.

Kokie moteriški pasiteisinimai byloja, kad laikas palikti savo partnerį?

„Aš taip pavargau“. Tai taikoma ne tik intymiam gyvenimui, bet ir bet kuriai kitai bendravimo su partneriu sričiai. Pavargau bendrauti, pavargau kalbėti apie save ir apie tave, pavargau planuoti, pavargau racionaliai žiūrėti į santykius …

„Už lango – siaubingi orai, jie mane slegia“. Orai ir kiti faktoriai, įtakojantys žmogaus nuotaiką, negali veikti pastoviai. Jei pastebėjote, kad pastaruosius du metus tapote priklausoma nuo oro sąlygų (ir tuo pat metu visą tą laiką nebendravote su partneriu iš širdies), tikriausiai kalti visai ne orai.

„Praėjo įsimylėjimas“. Taip, ryškūs jausmai praeina ir tai visiškai normalu. Tačiau įsimylėjimą turėtų pakeisti kitos būsenos: pasitikėjimas, tarpusavio supratimas, emocinis artumas. Jie gilesni ir patvaresni nei įsimylėjimas. Tačiau, jei viso to nėra, pasitraukus meilei, nieko daugiau nebelieka. Ir žmonės toliau gyvena vienas su kitu tik iš inercijos.

„Mūsų santykiai – partneriški“. Tam tikra prasme tai puiku. Partnerystėje žmonės linkę turėti bendrų tikslų ir kartu stengiasi juos pasiekti. Tačiau jei partnerystė persimeta į intymaus gyvenimo sferą, faktiškai šią sferą panaikindama, situacija tampa labai rimta.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *