Kai moteris nustoja rūpintis savimi ir puola rūpintis vyru

Atsitinka, kad po vestuvių moteris nusprendžia, kad jau nebereikia savimi rūpintis, save prižiūrėti, manydama, kad „pagrindinė misija” jau atlikta, t.y. ją jau paėmė į žmonas, vadinasi, dabar galima atsipalaiduoti ir nustoti save prižiūrėti.

Vyrai neretai būtent dėl tokio elgesio pasuka „į kairę”, juk, kaip patys viešai prisipažįsta: „Kai mes susituokėme, ji buvo visiškai kitokia – visada tvarkinga, pasitempusi, pasipuošusi, besišypsanti, tokia lengva, žaisminga, o dabar… Dabar ji galvą išsiplauti tingi, ką jau ten apie kitus dalykus kalbėti…”

Niekas, žinoma, netvirtina, kad moteris kiaurą parą turi vaikščioti su vakarine suknia, vakarine šukuosena ir atitinkamu makiažu. Tačiau vertėtų visgi pasistengti atrodyti tvarkingai ir valyvai. Juk mums pačioms bus žymiai maloniau žiūrėti į save veidrodyje. Vadinasi, ir nuotaika bus visai kita, o tai reiškia, kad ir vyras bus patenkintas.

Dėl to nereikia taupyti savo sąskaita, visada būtina skirti laiko ir pinigų savo pačios poreikiams. Tiek susijusiems su išvaizda – drabužiai, sporto salė, dekoratyvinė kosmetika, papuošalai. Tiek susijusiems su vidiniu pasauliu – parodos, įdomūs renginiai, pasisėdėjimai su draugėmis kavinėje, įdomios knygos, saviugda. Patikėkite, tai be galo svarbu.

Be to, nereikia paversti vyro savo „drauguže”, su kuria galima būtų aptarti, pavyzdžiui, naujas kosmetines procedūras ar naujausias mėgstamo serialo serijas. Vyrams tokie dalykai absoliučiai neįdomūs. Neverskite vyro viso šito klausytis, juk meilė pasireiškia ne tuo, kad kažkas verčia mylimą žmogų pamėgti tai, ką patys mėgsta. Meilė – tai surasti kažką įdomaus jums abiem.

Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į dar vieną momentą – vertėtų visgi įsiklausyti į vyro žodžius, jeigu jis sako, jog jums, pavyzdžiui, nepakenktų prasiblaškyti arba jei vyras pataria jums pasilepinti žygiu į kosmetikos saloną. Nereikia iškart įsižeisti. Juk visi vyrai, kaip žinia, myli akimis.

Beje, ar žinote, kokia yra pati gražiausia moters kūno dalis? Iš laimės spindinčios akys ir laiminga šypsena besišypsančios lūpos. Ir jeigu būsite būtent tokia, vyras žvelgs į jus su dar didesniu susižavėjimu, su dar didesne meile, o tai suteiks jums dar daugiau pasitikėjimo ir grožio. Štai toks užburtas ratas.

O jeigu partneris dar ir pats stengiasi išsaugoti gerą formą, stengiasi gerai atrodyti jūsų akyse, įsiklauso į jūsų žodžius ir pageidavimus, o dar ir skatina jus surasti laiko sau, tai kodėl išties neįsiklausius į jo žodžius?

Jei nustosite pasitikėti savimi, jūs nukreipsite visą savo energiją į vyrą. Pradėsite pasąmoningai galvoti, jog jis ims šnairuoti į kitas moteris, pradėsite pavydėti, o visa tai dar niekada ir niekam nesibaigė geruoju.

Dėl to, mielos moterys, visada rūpinkitės savo išvaizda ir vidine būsena. O vyrams patarčiau palaikyti savo moteris šioje sferoje. Mylėkite jas, lepinkite komplimentais ir neapsileiskite patys.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *