Kai neabejojate savimi, nelieka abejonių ir vyru

Daug kalbu ir rašau apie tai, kaip svarbu moteriai pasitikėti savimi, savo verte ir reikšmingumu. Ir darau tai ne šiaip sau. Tai be galo svarbu, juk jeigu moteris neabejos savimi, tai automatiškai neliks ir abejonių vyru. Ji puikiai žinos, kad yra verta meilės bei pagarbos pagal nutylėjimą ir visiškai nepergyvens, jeigu ją paliks.

Juk net jeigu taip ir atsitiks ir ji su vyriškiu išsiskirs, tai išties pasitikinti savimi moteris žinos, kad tai tik į gera, kad atsitiko, kas turėjo atsitikti, juk priešakyje jos dar laukia lemtingas susitikimas ir todėl visiškai nėra reikalo pergyventi ar pulti į depresiją.

Išties save vertinanti ir mylinti moteris netarkuos smegenų savo vyriškiui nesibaigiančiais priekaištais, kad jis kažkur ne ten ir ne taip netyčia pasižiūrėjo, kas kitai moteriai tampa signalu „Tu manęs nemyli!”

Pamilkite save tokią, kokia esate. Pagalvokite apie tai, kaip, pavyzdžiui, mėgstate skirtingų rūšių gėles tokiomis, kokios jos jau yra. Jūs gi nebandote perdaryti ramunės į rožę, tiesa? Kuriems galams tai daryti? Ramunė ir taip graži, tiesiog savaip. O rožė – savaip. Ir tai visiškai nereiškia, kad viena gėlė kažkuo geresnė ar blogesnė už kitą.

Štai taip ir galvokite apie save. Nesilygiuokite į kitas, o rūpinkitės savimi. Žinokite, kad jūs – išties nuostabi ir nepakartojama. Tai išties labai svarbu suvokti ir laikyti tokį požiūrį į save aksioma. Jūs ideali, jūs esate tokia, kokią jus sugalvojo ir sukūrė Dievas, o jam ten viršuje geriau žinoti, galite tuo neabejoti.

O jūs, mieli vyriškiai, mylėkite savo moteris. Mylėkite stipriai ir labai aistringai – kiekvieną dieną. Kalbėkite joms, kokios jos gražios, švelnios ir trapios. Ir atminkite: jeigu pamilsite moterį tokią, kokia ji yra, ji jums taps šimtą kartų geresnė. Taip kad mylėkite, tausokite ir saugokite vienas kitą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *