Kaip atpažinti tikrą mamyčiuką

Jei turite įtarimų, jog jūsų naujasis mylimasis yra tikras „mamyčiukas“, Cosmopolitan.com padės jums tuo įsitikinti. Štai ženklai, kurie įspėja, kad susitikinėjate su vyru, kuris be mamos negali žengti nė žingsnio:

1. Laukinėje gamtoje jis tiesiog neišgyventų. Tikėtina, kad net ir bute, jei niekas nepasidomėtų, kaip jam sekasi, ilgai vienas netvertų. Jis nemoka skalbti, naudotis indaplove, o visas jo maistas – pusgaminiai arba mamos gaminti patiekalai, kuriuos jis pasišildo mikrobangų krosnelėje. Mama kartais išvalo jo namus, o į tėvų namus jis važiuoja bent keletą kartų per savaitę, kad pasiimtų švarių drabužių ir maisto.

2. Jis bendrauja su mama socialiniuose tinkluose. Nieko blogo, jei jo draugų sąraše yra mama, tačiau jeigu jie negali praleisti nė valandos nesusirašinėdami, tai jau nieko gero.

3. Visus sprendimus priima jo mama. Pasitarti su tėvais yra normalu, tačiau jeigu jis negali priimti jokių sprendimų be mamos įsikišimo, laukite bėdos.

4. Jo mama niekada neklysta. Net nemėginkite su ja ginčytis, nes toks vyrukas visuomet ją palaikys.

5. Jis vis dar gyvena su savo mama. Jis gali turėti savo butą, tačiau vis tiek dienas leisti pas mamą, net ir tuomet, kai jam nereikia nieko išskalbti.

6. Jo mama viską žino. Jei susipyksite, jis netrukus paskambins ir apie tai papasakos savo mamai. Taigi, ji žinos apie kiekvieną kartą, kai mėginote įskaudinti jos mylimą sūnelį.

7. Toks vyras dažnai elgiasi vaikiškai. Ypač kai šalia jo mama, kuri pati su juo elgiasi kaip su vaiku.

8. Jis tikisi, kad jo mergina bus tokia pat, kaip mama. Visas moteris toks vyras vertina lygindamas su mama.

9. Jis tiesiog sugadintas. Iš mamos jis gauna viską, ko tik užsigeidžia. Jis tai žino ir tuo naudojasi. Nežinia, gal ji net sumoka už jo telefoną ar buto paskolą.

10. Vyro mama dažnai atvyksta nepranešusi. Ji gali pasirodyti bet kada, pavyzdžiui, dėl to, kad pagalvojo apie sūnų ir nusprendė nupirkti jam maisto.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *