Kaip išvalyti pelėsį iš plytelių silikoninių tarpų? Veiksmingi patarimai

Vonios kambarys yra labai svarbi vieta kiekvienuose namuose. Deja, dėl ten esančios drėgmės jis linkęs pelyti. Natūralu, kad pelėsiai dažniausiai atsiranda ant plytelių silikoninių tarpų. Kaip išvalyti pelėsį nuo silikoninių jungčių?

Iš kur atsiranda pelėsis ant silikoninių siūlių?

Pelėsis dažniausiai atsiranda ant silikoninių tarpų, esančių šalia vonios arba dušo padėklo zonoje. Visų pirma, reikia išsiaiškinti pelėsio atsiradimo priežastį. Pirmiausia patikrinkite ventiliaciją ir vonios kambaryje užtikrinkite tinkamą oro cirkuliaciją. Po maudynių iš karto sandariai neuždarykite durų. Leiskite kambariui tinkamai išsivėdinti. Taip pat po kiekvienų maudynių galite nuvalyti silikonines siūles šluoste.

Kaip chloru išvalyti pelėsį nuo silikoninių siūlių

Pelėsį iš tarpų galite pašalinti naudodami pasirinktą fungicidą. Tai yra šarminės medžiagos ir jos pradeda veikti iš karto po sąlyčio su pelėsiu (fumigavimo laikas yra apie 15-20 minučių). Tokių produktų rinkoje yra daug.

Naudojant chloro tualetų valiklį, taip pat pasiekiama gerų rezultatų. Užtepkite jį ant siūlių ir palaukite kelias valandas, tada nuplaukite vandeniu.

Pelėsių pašalinimas balikliu

Paimkite vatos diskelį, pamirkykite jį baliklyje ir uždėkite ant labiausiai pažeistų vietų, palaukite kelias valandas, tada nuplaukite vandeniu.

Amoniakas ir soda siūlių valymui

Paruoškite amoniako (2/3 puodelio) ir valgomosios sodos (2 arbatiniai šaukšteliai) tirpalą. Supilkite į buteliuką su purkštuku ir išpurkškite siūles. Po valandos pelėsį galėsite lengvai pašalinti.

Kaip valyti siūles dantų pasta?

Užtepkite dantų pastos ant pažeistų siūlių ir pradėkite šveisti dantų šepetėliu. Galiausiai viską nuplaukite vandeniu. Dantų pasta turi abrazyvinių ir balinamųjų savybių, todėl puikiai tinka silikonui valyti.

Kepimo milteliai pelėsiui valyti

Norint kovoti su pelėsiu, taip pat verta išbandyti kepimo miltelius. Pabarstykite jais tarpus ir palaukite apie 20 minučių. Tada šveiskite silikoną dantų šepetėliu arba drėgna kempine. Galiausiai nuplaukite vandeniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *