Kaip kai kurios moterys pasikeičia santuokoje

Moterys svajoja apie vestuvinę suknelę, joms norisi sukurti šeimą, mylėti, rūpintis. Kodėl kai kurios moterys taip nepatraukliai transformuojasi po to, kai santuoka jau įteisinta? Šiame tekste dešimt vyrų papasakojo apie visiškai netikėtus ir ganėtinai nemalonius jų moterų pokyčius po vestuvių.

Skylėtas chalatas. „Iš vestuvinės suknelės įšoko tiesiai į seną palaidinukę ir treningus. Nustojo save prižiūrėti, apsileido. Puošiasi tik tada, kai ruošiamės į svečius ar kokį nors renginį. Užsiminiau, kad anksčiau buvo tokia ryški ir save prižiūrinti – įsižeidė. Užtaisė skandalą, kad man tik jos išvaizda svarbi, o ji turi nuostabią sielą, kurios nenoriu matyti. Nežinau, kaip ten su ta siela. Tačiau įsimylėjau ir į žmonas paėmiau gražią moterį, o gyventi tenka su apsileidusia kūtvėla“.

Siekis perdaryti vyrą. „Iki vestuvių buvau jai absoliučiai tinkamas. Netgi patikau. Buvau geriausias. Po vestuvių ar tai atidžiau įsižiūrėjo, ar tai akinius užsidėjo, tačiau įžvelgė daug netobulumų. Ir dabar siekia mane „gerinti“. Įdiegti kažkokius įpročius, pasinaudoti kažkokiais naujais mitybos metodais, kuriuos ištraukė iš interneto. Nori mane ištobulinti iki idealumo, tvirtindama, kad taip bus geriau ir man, ir jai. Tačiau aš sau ir toks patinku. Viską, ko pasiekiau gyvenime, aš pasiekiau būdamas savimi ir ką nors keisti savyje, vien dėl to, kad nusiramintų žmona, aš nesiruošiu“.

Nuolat skauda galvą. „kur pradingo ta aistringa mergaitė, kupinai aistrų ir ugnies? Dabar nuolat skauda galvą, arba nėra nuotaikos, arba ne tos dienos. Tarytum greta manęs jau ne miela katytė, o šalta žuvis“.

Nuolatinė kontrolė. „Įtariu, jog greitai ji įtaisys pasiklausymo aparatūrą mano automobilyje. Reikalauja, kad visada būčiau ryšio zonoje. Jei netikėtai išsikrovė telefonas – tai jau skandalas. Reikalauja kasdieninės ataskaitos apie tai, kaip praėjo diena. Aiškinasi visas smulkmenas. Užkniso…“

Bandymai nulaužti internetą. „Kelis kartus pastebėjau, kad ji bandė parinkti slaptažodį mano interneto paskyrose. Ten nėra nieko slapto, tačiau labai nemalonu, apima kažkoks pažeminimo jausmas, kad be mano žinios mėgina kontroliuoti asmeninį susirašinėjimą“

Nustojo gaminti. „Maitinamės sumuštiniais ir koldūnais. Prieš vestuves, kai ateidavau pas ją į svečius, visada būdavo padengiamas stalas. Salotos, sriubos, sultingi kepsniai… Labai mėgstu pavalgyti. Svajojau, kad namuose visada bus skanaus maisto. Žmona nedirba, šeimą išlaikau aš. Svajonė sklaidosi sulig kiekviena diena. Visa mūsų raciono įvairovė – tai įvairių rūšių ir gamintojų koldūnai. Paaiškėjo, kad ji visiškai nemėgsta gaminti ir nesiruošia švaistyti laiko stovėjimui prie viryklės“.

Dėl visko prieštarauja. „Nesibaigiantys barniai ir skandalai. Vietoje draugiškos, mielos mergaitės, kuri murkdavo kaip katytė: „Tu- mano vyriškis, tu – geriau žinai“, dabar gyvenu su įniršusia, šnypščiančia kate. Ne ten padedu daiktus, neteisingai naudojuosi mikrobange, ne taip užsirišu batų raištelius. Viską darau ne taip. Nuolat pilasi pastabos pakeltu tonu. Į bet kokį mano pasiūlymą reaguojama agresyviai, jis jau iš anksto laikomas neteisingu. Lengviau nusileisti, negu užginčyti. Bet ir po to – skandalai, ginčai, barniai…“

Jos mama turi lygų balsą. „Vedžiau vieną moterį ir planavau gyventi su viena. Netikėtu ir nemaloniu mylimos žmonos papildymu tapo uošvė. Moteris visą laiką su ja tariasi, abi drauge amžinai prisigalvoja visokių velniavų ir paskui stengiasi į tas nesąmones įtraukti mane. Turiu įtikti ir vienai, ir kitai. Visai nervai nebelaiko…“

Pastoviai sėdi internete arba žiūri serialus. „Toks įspūdis, kad po medaus mėnesio nustojau jai egzistuoti. Aš jai – tuščia vieta. Jai visiškai neįdomu, kas vyksta mano gyvenime. Ateinu iš darbo – žiūri eilinį serialą. Pasakoju apie naują projektą darbe, ji atsigręžia nuo televizoriaus, paklausia, ar padidins atlyginimą, atsakau, kad visko gali būti. „Gerai“. – pasako ji ir vėl neria į savo serialą“.

Nustojo patikti mano hobiai ir draugai. „Nemėgsta žvejybos ir motociklų. Niekada šito ir neslėpė, dėl to aš ir nekviečiu ją į žvejybą. Kai dar tik susitikinėjome, mano draugai ir pomėgiai jos neerzino. Dabar kiekvieną kartą, kai pasakau, kad ruošiuosi susitikti su draugais, ji pradeda pilti ant jų pamazgas. Mano pomėgiai – tuščias laiko ir pinigų švaistymas. Geriau padaryčiau remontą. Praėjusiais metais padariau – nepadėjo. O štai jos pomėgiai – šventi ir neliečiami! Visi namai užversti prisipirktais skudurais, o ir draugės – pasipūtusios „pletkininkės“.

Štai taip netikėtai moterys gali pasikeisti po vestuvių. Galbūt joms labai stipriai norėjosi ištekėti už savo dabartinio vyro, ir dėl to jos apsimetinėjo, kad jam įsiteiktų. Labai bloga idėja. Katastrofiška. Nes vėliau, kai tiesa paaiškės ir moteris atsiskleis visu gražumu – vyras smarkiai nusivils. Ir leisis ieškoti tokios moters, kokia buvai tu pati prieš vestuves.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *