Kaip katės praneša apie blogą energiją namuose?

Jei atidžiai pažvelgsite į savo augintinio elgesį, nesunkiai suprasite, ar namuose yra bloga energija. Nuo seniausių laikų žinoma, kad katės turi magiškų sugebėjimų: jos geriau nei bet kuris ekstrasensas sugeba matyti vaiduoklius ir jausti neigiamą energiją.

1. Katė nuolat renkasi tam tikrą vietą. Neatsitiktinai egzistuoja tokia tradicija, kad atsikrausčius į naujus namus, pirmiausia reikia į juos įleisti katę. Senais laikais buvo tikima, kad ji išvaro piktąsias dvasias. Dabar tikrai žinoma, kad vieta, kurią ji pasirenka nakvynei, yra geopatogeninių linijų sankirtoje ir nėra tinkama žmonėms.

2. Katė sėdi nejudėdama ir žiūri į vieną tašką. Pabandykite sekti jos žvilgsnį. Yra tikimybė, kad nieko nepamatysite. Bet galbūt ten yra padėtas daiktas, kurį jums davė žmogus, su kuriuo jus sieja sunkūs santykiai.

3. Katė pasitinka jus agresyviai. Pagalvokite, iš kur galėtumėte į namus atsinešti neigiamos energijos arba su kuo susitikote. Tokioje situacijoje geriau nusiprausti po dušu ir, jei įmanoma, išsiskalbti drabužius, kad atsikratytumėte negatyvo.

4. Katė neima skanėsto iš jūsų rankos ar nežaidžia su svečiu jūsų namuose. Atkreipkite dėmesį į tai, galbūt žmogus atėjo pas jus su blogais ketinimais. Nebūtinai jis planuoja jums pridaryti rūpesčių, galbūt pasąmonėje jis jums labai pavydi, o itin jautri katė tai jaučia. Jei jūsų augintinis iš jūsų neima skanėsto, turėtumėte kruopščiai nusiplauti rankas.

Žmonėms, užsiimantiems ezoterinėmis praktikomis, patariama, kai tik įmanoma, panaudoti katės dovaną savo pačių apsaugai. Jei įmanoma, bendraudami su jums nemaloniu žmogumi, pasiimkite katę ant kelių ir kaire ranka glostykite katei kaklą, o dešine – uodegą. Jūsų energetiniai laukai užsidarys, ir jūs būsite apsaugoti nuo blogos akies ir negatyvo. Jei katė trinasi į jūsų kojas, ji ne tik išreiškia jums savo meilę, bet ir dalinasi su jumis savo apsaugine energija.

Rūpinkitės savo augintiniais, jie yra tikri namų gynėjai!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *