Kaip liautis tarkuoti vyrą ir gauti, ko norite

Baisūs žodžiai, keliantys siaubą beveik kiekvienam santykiuose ar santuokoje esančiam ar nuo jų jau pabėgusiam vyrui: „ji knisa man smegenis“, „ji mane tarkuoja“. O kaip nemalonu moterims tai išgirsti iš mylimo žmogaus: „neknisk man smegenų!“

  • Ką tokio moterys daro, kad vyrai taip kalba?
  • Kodėl moterys tai daro? Ko jos nori iš vyrų?
  • Kaip pasielgti kitaip ir gauti, ko norisi? Ir kad tuo pat metu vyras liktų patenkintas?

Būtent šiuos klausimus ir paanalizuosime šiame tekste.

Pernelyg nesiplėtosiu, kalbėsiu apie esmę, nes kiekvienam savi niuansai, kiekvienas esate individualybė, o pagavę klausimo esmę, pajėgsite patys susirasti sau tinkamiausią variantą.

„Tarkuoti“, „knisti smegenis“ – vyrams tai yra bet koks moteriškas „norėčiau su tavimi rimtai pasikalbėti“, „mums reikia pasikalbėti“, „štai tu visada šitaip elgiesi, o pavyzdžiui kaimynės Marytės Petras…“ – ir kitos panašios kalbos su jau išankstinėmis pretenzijomis, dažniausiai turinčios labai sunkų emocinį krūvį ir žodžiai, žodžiai, nesibaigiantys žodžiai… Tai rimti pokalbiai, kai moteris nori paaiškinti vyrui, ką jis daro ne taip ir kaip jam reikėtų tai padaryti.

Moteris nepatenkinta ir kažko nori iš vyro arba vyras jau ne pirmą kartą padaro tai, kas jai nemalonu ir ji galvoja, kad GALI JAM PAAIŠKINTI. Moteris galvoja, kad ji neabejotinai žino, kas geriausia tinka vyrui ir santykiams, tačiau dažnai taip nutinka todėl, kad ji pamiršta apie save. Trumpai tariant: nori pasikalbėti ir įrodyti! O taip pat sulaukti dėmesio – štai tokiu keistoku ir kreivoku būdu.

Ką gi daryti, kad gautum, ko nori, būtum mylima ir vienintelė, kad patenkintum savo poreikius?

Pirmiausia išsirinkite tinkamą vyrą! Ne pagal jo žodžius, o pagal poelgius. Pagal sau aktualias vertybes, o ne pagal iliuzijas apie kažkokį išgalvotą, susifantazuotą idealą.

Iškilus sunkumams ar nesusipratimams, kreipkitės patarimo į vyrą. Vertas, teisingai pasirinktas vyras mielai prisiims atsakomybę ir išspręs problemą. Atkreipkite dėmesį! Prašyti patarimo – tai tarsi prisipažinti, kad kažko nežinai ir suteikti vyrui galimybę būti tau reikalingu ir tave išgelbėti! O tarkuoti smegenis ir knisti protą reiškia, kad tu tikrai VISKĄ žinai geriau už jį ir už visą žmoniją!

Reaguoti veiksmais – ne kalbas kalbėti, kai vyras daro kažką ne taip, ypač ne pirmą kartą, o nusišalinti veiksmais, nustoti jį aptarnauti, atimti iš jo savo dėmesį. O jeigu jums jo veiksmai patinka, reikia pasidžiaugti ir padėkoti.

Su malonumu kalbėti apie savo troškimus – vyras mielai tenkina dėkingos moters troškimus, tačiau jis neabejotinai priešiškai reaguos į reikalavimus, priekaištus, pretenzijas ir į visus tuos „tu privalai“.

Netgi šie be galo paprasti patarimai ženkliai pagerins jūsų santykius su vyru, jei jums toks elgesys taps įprastas ir natūralus. Kitaip sakant, svarbiausias [rpblemos sprendimas jau slypi jumyse.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *