Kaip merginai susipažinti su nedrąsiu vaikinu

Ne visi vaikinai stengiasi patys imtis veiksmų ir rodyti iniciatyvą, kai nori susipažinti su mergina. Yra tokių uždarų ir drovių tylenių, nemėgstančių ir nemokančių bendrauti su žmonėmis, kurie niekada neišdrįs užkalbinti merginos. Tokiu atveju merginai yra prasmės pačiai imtis iniciatyvos. Šie patarimai skirti merginoms, besižavinčioms santūriais vaikinais.

Ženkite pirmą žingsnį pačios

Vylingo žvilgsnio, mirktelėjimo ir kvietimo į kavinę gali neužtekti, kad sudomintumėte drovuolį. Kiekvieną kartą sutikusios jį pasistenkite pasikeisti bent keliomis frazėmis, nepalikite jo be dėmesio porai dienų. Jis turi žinoti, kad jūs visada esate šalia. Tai padės jam prie jūsų priprasti. Neklausinėkite tokių dalykų, apie kuriuos negalima atsakyti trumpai.

Stenkitės kalbėtis su juo ramiai ir tyliai

Nesijuokite per ilgai ir per garsiai. Žvelkite jam į akis ir leiskite suprasti, kad jus pirmiausia domina bendravimas su juo. Nepamirškite šypsotis.

Kreipkitės į vaikiną su nedideliu prašymu

Daugumai vyrų patinka, kai mergina prašo jų pagalbos (tik ne pinigų!). Turite prašyti tik to, ką jis gerai išmano ar moka daryti. Kaip atpildą už paslaugą galėsite pakviesti jį į kiną, kavos ar vakarienės.

Artinkitės prie jo atsargiai, bet tolygiai

Bėgimas nuo vyro kaip nuo medžiotojo, kad jam kiltų noras vaikytis jūsų, čia netinka. Jums pačiai teks „sumedžioti“ jį. Kai tarp jūsų bus nutiesti emociniai tiltai, tik tada bus galima galvoti apie fizinį suartėjimą.

Drovūs žmonės didelį dėmesį skiria emocijų išraiškoms, gestams, mimikai

Kai kalbatės su juo, atsisukite į jį visu kūnu. Kavinėje ar kine stenkitės atsisėsti jam iš dešinės. Gatvėje galite švelniai įsikibti į parankę argumentuodamos tuo, kad bijote paslysti. Kai vaikinas pripras prie tokių prisilietimų, galėsite pabučiuoti jį į žandą. Tik jokiu būdu nebandykite to daryti per pirmąjį pasimatymą!

Rašykite SMS ir elektroninius laiškus

Santūriems žmonėms lengviau sekasi bendrauti socialiniuose tinkluose, nes tada jie jaučiasi saugiau. Juos lengviau pakviesti į pasimatymą elektroniniu laišku ar trumpąja žinute nei telefono skambučiu. Psichologai pataria jokiu būdu nekviesti į pasimatymą nedrąsaus žmogaus girdint pašaliniams.

Niekada neklauskite vaikino, kodėl jis toks nedrąsus ir drovus!

Po tokio klausimo jis tikrai norės dingti iš akių visam laikui.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *