Kaip moteris gali skaudinti vyrą – viso labo du punktai

Gana lengva įskaudinti žmogaus jausmus, ypač jei nemoki valdyti pykčio. Visuotinai priimta, kad moterys, kurios iš prigimties yra emocingesnės, lengviau įsižeidžia, nei vyrai. Bet tai, žinoma, yra mąstymo stereotipas. Vyras gali taip akivaizdžiai neparodyti, kad buvo įskaudintas, tačiau nepajausti nuoskaudos jis negali.

Moterų elgesyje yra tik du momentai, du būdai, kuriais jos gali įskaudinti vyrus.

Moters abejonės vyro savęs identifikavimu

Kiekvienam vyrui svarbu žinoti, kad į jį žiūri rimtai, kad nesijuokiama iš jo jėgos, jausmų, emocijų ir veiksmų. Jam svarbu žinoti ir jausti moters pripažinimą, kad, pavyzdžiui, jis yra geras vairuotojas, stiprus, atletiškas, geras meilužis. Tas pats savęs identifikavimas, beje, lemia jo vietą vyriškoje hierarchijoje, nulemia jo statusą vyrų tarpe.

Jei moteris laiko vyrą kvailu, niekam tikusiu ir buku, jis įsiunta ir pradeda keršyti savo skriaudikei. Veiksmai gali būti patys įvairiausi, o tikrosios jų priežasties moteris gali net nenutuokti. Ir tikrai neverta tikėtis, kad vyras papasakos jai apie savo nuoskaudą, kadangi tai reikš prisipažinimą, jog jis silpnas.

Moterys nuvertina vyrų emocinę būseną

Nuo vaikystės vyrai auklėjami su lozungu „vyrai neverkia“, o tai reiškia, kad stipriosios lyties atstovams nėra ko rodyti savo emocijų. Dėl to dauguma vyrų stengiasi nebūti jautriais, slepia emocijas, jų neaptaria.

Vyriškos emocijos – nepakankamai išvystyta sfera ir, kaip ir viskas, kas silpna, labai pažeidžiama. Todėl kai vyrai staiga atveria širdį, jie tampa nepaprastai pažeidžiami.

Todėl, jei jūsų vyras su jumis tampa švelnus, mylintis ir atviras, tai rodo jo pažeidžiamumą šiomis akimirkomis. Kartais net nesąmoningai moterys gali nuvertinti vyro jausmus ir taip jį sužeisti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *