Kaip moterys sugadina santykius jau pačioje pradžioje?

Santykių pradžia paprastai susijusi su išankstiniu mėgavimusi ar netgi nedidele baime: ar tiks mums šis žmogus, ar verta toliau su juo bendrauti, kaip elgtis, kad jo neatbaidytume? Tokios mintys kamuoja daugiau moteris, pratusias viską planuoti ir numatyti į priekį. Vyras per pirmuosius pasimatymus stengsis gerai praleisti laiką, neskubindamas įvykių.

Yra mažiausiai dvi populiarios moterų klaidos santykių pradžioje. Jos išties gali sunaikinti bet kokį vyro susidomėjimą.

Artumas. Nemanykite, kad vyrai nenori to paties. Dar ir kaip nori, tik ne ta prasme, kaip moterims. Gražiosios lyties atstovės tikisi sutikti vyrą, kuris supras be žodžių, su kuriuo galima kalbėtis apie ką tik nori. Būtent tai kartais nutinka per pirmuosius pasimatymus: mergina pradeda pasakoti tokias gyvenimo detales, apie kurias vyras, galbūt, dar nepasirengęs išgirsti iš mažai pažįstamo žmogaus. Mergina praranda svarbų kozirį – paslaptingumą. Būtent jis taip žavi, traukia ir išlaiko vyro dėmesį.

Uždraustų temų gali būti gana daug. Jų skiriamasis bruožas – problemų, kurios užgriūva vyrui ant galvos, skaičius. Uždraustomis temomis gali būti pokalbiai apie:

  • Vaikus (tame tarpe tos moters vaikus);
  • Problemas šeimoje;
  • Pinigus;
  • Gyvenimo tikslus, ilgalaikius planus ir t.t.

Vyrai tikisi paprasto, neįpareigojančio pasimatymo, o sulaukia ištiso vagono pašnekovės gyvenimo problemų. Nereikia manyti, kad vyrai vengia atsakomybės. Vyras būtinai taps jums atrama, tačiau tai nutiks po tam tikro laiko, kai iš paprastos pažįstamos pavirsite nuolatine drauge.

Pribaigti taip nesėkmingai prasidėjusį pasimatymą galima pernelyg didele iniciatyva. Nesulaukusi skambučio, dama pati ieško kontaktų. Dar daugiau – net jeigu vyras nedavė savo telefono numerio, ji susiranda jį internete ar per bendrus pažįstamus. Savo brovimąsi į svetimą gyvenimą ji aiškina “nerimu, kur jis prapuolė” ar “susijaudinimu, ar nepametė jis jos telefono numerio”. Toks elgesys galutinai atstums vyrą.

Pokalbiai apie buvusį. Čia moterys daro vieną iš kelių žemiau pateiktų klaidų:

  • Pradeda vienaip ar kitaip lyginti dabartinį vyrą su buvusiu;
  • Prisimena apie susitikimus su buvusiu ir pasakoja apie juos, nors vyras tokiomis detalėmis nesidomėjo;
  • Pasakoja, kad iki šiol gyvena su buvusiu kaip draugai;
  • Bando pasislėpti, kai mato, jog priešais ateina buvusysis.

Vyrai nenori su niekuo dalintis moters dėmesiu. Ir jau tikrai neturi nė menkiausio noro daryti tai su buvusiais. Lyginimai, tegu ir nekalti – uždraustas metodas, kurį derėtų apskritai pamiršti kaip baisų košmarą.

Ko laukia vyrai iš pirmų susitikimų? Paslaptingumo, lengvumo, žaismingumo, bet tikrai ne žaibiško įklampinimo į potencialios draugės problemų liūną.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *