Kaip paleisti buvusį partnerį: 4 konkretūs žingsniai

Santykiai nutrūko. Išsiskyrėte. Daug kam pasitaiko. Jeigu buvusiam partneriui dar turite neišsakytų pretenzijų, klausimų, priekaištų, jaučiate nuoskaudas, pyktį, neapykantą, puoselėjate kažkokius lūkesčius, tai jūsų santykiai dar nepasibaigė jūsų viduje. Tokiu atveju partnerio vieta šalia jūsų tebėra užimta.

Kaip paleisti buvusį partnerį ir atlaisvinti vietą kitam? Tą padaryti padės vienas psichologinis metodas, susidedantis iš 4 žingsnių.

Kad užbaigtumėte emocinį ryšį su partneriu iš ankstesnių santykių, patartina padaryti keturis dalykus.

1. Pripažinkite savo atsakomybės dalį už tai, kaip susiklostė arba nesusiklostė jūsų santykiai.

Jeigu manote, kad jis (arba ji) dėl visa ko kaltas, tai esate giliai įklimpę į vaikiškų iliuzijų liūną arba atitrūkę nuo realybės. Sugrįžkite. Išanalizuokite santykius. Ir padalinkite atsakomybę.

2. Nusakykite ir išreikškite visus jausmus, kurie susiję su buvusiu partneriu.

Galima aprašyti kiekvieną jausmą ant atskiro popieriaus lapo, išdėstyti tuos lapus ant grindų ir pamėginti iš eilės, žengiant nuo vieno lapo ant kito, susijungti su tuo jausmu, skirti jam laiko ir vietos išgyventi maksimaliai. Mintimis sugrąžinkite visa, kad bloga, neigiama, ką jūs priskyrėte sau santykiuose, pavyzdžiui, nepasitikėjimą, baimę, kaltę ir pan.

3. Išmokite pamoką.

Jei patirtis neįsisavinta, tai pamokos kartosis, kol nesuvoksite, ko jus moko likimas. Surašykite ant popieriaus lapo viską, ko jus mokė šitie santykiai. Išanalizuokite, kodėl jūs atsidūrėte tuose santykiuose, kokie jūsų veiksmai privedė prie to. Kas jus skatino? Gal tai buvo iliuzijos, lūkesčiai, tikrovės pagražinimas, fantazijos?

4. Suraskite gerų dalykų, kurie buvo santykiuose ir kuriuos jie jums davė.

Gerų dalykų visada būna bet kokiuose santykiuose. Surašykite ant popieriaus visa, Jei geras dalykas bus tik pamoka, kurią gavote iš santykių, tai padėkokite ir už ją. kas buvo gera, ir mintyse padėkokite buvusiam partneriui už tą patirtį.

Kai visi tie žingsniai bus žengti, jūs galėsite užtikrintai pasakyti sau, kad santykius užbaigėte ir kad vieta šalia jūsų dabar jau yra laisva.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *