Kaip paleisti tai, kas man neskirta

Originalas

Nesiseka meilės reikalai? Slegia nusivylimai? Štai tokį laišką, motyvuojantį atsitiesti ir gyventi geriau, turėtumėte parašyti sau.

Pamažu mokausi paleisti tai, kas man neskirta. Paleidžiu žmones, kurie išeina iš mano gyvenimo, kai jiems lemta išeiti. Ir aš daugiau nesivaikau jų.

Matau, kaip vienos durys užsitrenkia, o kitos atsidaro. Aš daugiau nesibeldžiu į užrakintas duris, už kurių nieko nėra.

Suvokiu, kad kartais pabaiga – normalus dalykas. Aš paleidžiu viską ir visus, kam neskirta tapti mano gyvenimo dalimi. Paleidžiu tai, kas paseno, kad atlaisvinčiau vietos naujiems dalykams.

Aš mokausi pasitikėti savimi. Kartais jaučiu, kad kažkas yra ne taip, vadinasi, veikiausiai iš tikrųjų yra ne taip. Mokausi pasikliauti savo instinktais, nes jie pastebi tai, ko aš nematau. Leidžiu savo instinktams ir intuicijai vesti mane teisingu keliu.

Mokausi paleisti senus jausmus, iš kurių jau išaugau. Paleidžiu žmones, kurie daugiau nepalaiko mano gerovės. Suvokiu, kad kuo ilgiau kabinsiuosi į neteisingus žmones, tuo ilgiau nesurasiu teisingų. Mokausi puoselėti savo santykius su pozityviomis, gyvomis sielomis, su tais, kurie įkvepia mane ir skatina tobulėti.

Paleidžiu negatyvumą ir pakeičiu jį sąmoningumu. Panaudoju visas neigiamas mintis kaip motyvaciją skleisti pozityvią energiją visur, kur esu.

Paleidžiu įsimylėjimą ir pakeičiu jį atleidimu. Daugiau nesinešioju nuoskaudų ir nesikabinu į karčius jausmus, kurie taip ilgai nuodijo mano mintis.

Žengiu žingsnį atgal ir pasitraukiu nuo to, kas nebeturi jokios prasmės mano gyvenime. Pasitraukiu iš visų nesveikų, nemalonių situacijų, kuriose man nebereikia būti. Paleidžiu skausmą, kurį nešiojausi paskutiniuoju metu. Leidžiu sau lėtai išgyti, kad ir kiek laiko tam prireiktų.

Mokausi daryti tai, kas suteikia man laimės. Lioviausi gyventi taip, kad įtikčiau kitiems. Dabar aš darau tai, kad sukelia man daugiausia pasitenkinimo.

Nustojau kontroliuoti. Suvokiu, kad paprasčiausiai negaliu valdyti visko, kas vyksta mano gyvenime. Leidžiu Visatos jėgoms veikti mane. Leidžiu viskam įvykti savaime, daugiau neverčiu likti su manimi to, su kuriuo lemta išsiskirti.

Paleidžiu abejones savimi. Keičiu jas saviugda. Apsupu save tais, kurie motyvuoja mane vystytis.

Paleidžiu pyktį. Ir kritiką. Ir viską, kas byloja man, kad esu nepakankamai gera kažkam. Mokausi būti vieninteliu savo kritiku, kurio turiu klausyti. Daugiau neleidžiu kitų nuomonei užteršti mano proto.

Paleidžiu žmogų, kuriuo laikiau save vakar, ir imu šlovinti žmogų, kuriuo esu šiandien.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *