Kaip santykiai su vyru įtakoja jūsų vaikus

Kad santykiai su vaikais būtų turiningi ir teiktų džiaugsmą, moteriai visų pirma reikia rūpintis savo vyru. Šioje srityje santykių garvežiu visada dirba būtent moteris. Jeigu ji teisingai sureguliuoja santykius su vyru, šis padaro viską, ko reikia ir jai, ir jų vaikams. Tai aksioma.

Kaip manote, kokią šeimą galima pavadinti laiminga? Daugelis pasakys, kad laiminga šeima – kai yra mama ir tėtis, kai pakanka pinigų, kai visi sveiki. Tačiau iš tikrųjų laiminga šeima yra ta, kurioje sutaria vyras ir žmona.

Kaipgi veikia vyro ir žmonos santykiai vaikus?

Jeigu sutuoktiniai nesusikalba, šitaip jie praranda sugebėjimą jautriai reaguoti į giluminius vaiko poreikius. Tačiau mamos šeimyninės problemos paliečia vaiką dar ir dėl to, kad mažylis gyvena jos įtakos sferoje ir „maitinasi” jos nuotaikomis.

Galbūt kažkas dabar padarys didžiulį atradimą, o kas nors pavadins tai nesąmone, bet jeigu tėtis kažką duoda, kažko neduoda ar kažkaip ne taip elgiasi su vaiku, tai kaltininkė yra mama.

Egzistuoja labai svarbus pirmojo ryšio dėsnis. Apie ką jis byloja? Prioritetą visada turi tas ryšys, kuris susiformavo anksčiau. Vyras ir moteris iš pradžių susipažino ir nutarė sukurti šeimą. Tai pirmasis ryšys.

O paskui gimė vaikas – tai jau antras ryšys.

Dėl to, kad antrasis ryšys, t.y. santykiai su vaiku būtų turiningi, prasmingi ir teiktų džiaugsmą, žmonai, moteriai reikia išmokti pirmiausiai rūpintis santykiais su vyru.

Ir jeigu santykiai su žmona suyra, vyras nieko neduos ir vaikui. Tas pats pasakytina ir apie išsiskyrusias poras. Suprantu, kad be galo sunku sureguliuoti santykius su vyriškiu, kai su juo išsiskyrei. Tai labai plati atskira tema.

Ir vis dėlto juos reikia sureguliuoti iš naujo, jau kitame, ne bendros šeimos lygmenyje – pagal tuos pačius atvirumo ir sąžiningumo principus. Kitaip vaikas kentės: mama jaučiasi vargše auka ir nieko negauna iš vyro, tėvas neturi jokio noro bendrauti su vaiku ir jam ką nors duoti, vaikas lieka be tėvo. Tai didžiausia vaikų bėda per skyrybas. Dėl viso to mažylis kenčia vien dėl to, kad mama nesugebėjo susireguliuoti santykių su buvusiu vyru.

Istorijos moralas tas, kad geriausias dalykas, kurį galime nuveikti savo vaikų labui – susitvarkyti savo pačių santykius.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *