Kaip sugyventi su ekstravertu?

Romantiški santykiai su vyru ekstravertu gali vystytis sunkiai, ypač jeigu esate visiška jo priešingybė ir triukšmingus pasilinksminimus su draugais mielai iškeistumėte į tylius vakarus namuose. Ekstravertui neįmanoma suprasti tikrosios posakio „tylėti dviese“ prasmės. Jis nori kalbėti, juokauti, mėgautis aplinkinių dėmesiu. Ir kartais gali erzinti kitus savo aktyvumu.

Ekstravertas vyras – ypatingas tipas. Jeigu esate pripratusios prie to, kad dauguma vyrų jūsų aplinkoje yra tyleniai ir stengiasi nedemonstruoti savo emocijų, tai gyvenant su ekstravertu teks persiorientuoti. Tai nereiškia, kad ekstravertui trūksta vyriškumo ir jis elgiasi kaip moteris. Tiesiog jam būtina nuolat išsakyti garsiai, kas vyksta jo sieloje, svarstyti problemas ir sulaukti grįžtamojo ryšio. Ekstravertas negali įsivaizduoti savo gyvenimo be aktyvaus bendravimo ir reikalaus to paties – visiško emocinio atvirumo – iš savo partnerės.

Truputį nuraminsime jus: ekstravertas nėra neužsičiaupianti papūga. Jam kartais irgi reikia ramybės ir tylos, nors tai būna veikiau išimtys iš taisyklės. Reikalauti iš ekstraverto praleisti su jumis dviese trečią šeštadienio vakarą iš eilės, kai jo draugai renkasi triukšmingame bare, tikrai nepatartina – konfliktai bus neišvengiami.

Kas nepatinka ekstravertams?

Grynų ekstravertų pasitaiko retai. Beveik kiekvienas žmogus turi ir ekstraverto, ir intraverto bruožų, tik jų santykis skiriasi. Jeigu esate įsitikinusi, kad jūsų partneris paprastai gyvena ne savo „vidiniame pasaulyje“, o „išoriniame“, pasistenkite neatbaidyti jo netinkamais žodžiais ir veiksmais.

Ko labiausiai negali pakęsti ekstravertas?

1. Zyzimo

Žinoma, jeigu kažkas negero atsitiko ekstraverto gyvenime, tai apie tai netrukus sužinos visi aplinkiniai. Bet dalijimosi su kuo nors savo problema ekstravertas niekada nepavers zyzimu. Jam užtenka vieną kartą išlieti neigiamas emocijas, ir jis nusiramina. O partnerė, be perstojo aiškinanti jam savo gyvenimo nesėkmių smulkmenas, tikrai erzins ekstravertą.

Geriau pamirškite įprotį nuolat skųstis ir priekaištauti – ekstravertas pabėgs nuo jūsų po antros frazės „viskas taip blogai!“.

2. Sėdėjimo namuose

Ekstravertui gyvybiškai būtina būti tarp žmonių. Toks vyras kvies jus į kiną, parodas, renginius, bet tai nereikš, kad jis nenori likti vienumoje su savo mylima moterimi, tačiau toks laiko leidimas jam greitai nusibos.

Pabandykite kelis kartus atsisakyti eiti su ekstravertu į renginius, ir jis pradės visur vaikščioti be jūsų.

3. Ignoravimo be ypatingos priežasties

Kai vyras ekstravertas jaučiasi įsižeidęs, jis būtinai tai pasakys ir pasufleruos, kaip galima ištaisyti situaciją. Jis gali sukelti skandalą (juk jam reikia išsilieti), bet tylėti tris dienas iš eilės jis negalėtų. Ekstravertas negali susigaudyti, kas vyksta, kai partnerė ignoruoja jį, nesikalba ir nepaaiškina, kodėl pyksta. Iš pradžių jis sąžiningai stengiasi išsiaiškinti, kas atsitiko, po to pradeda pykti, trenkia durimis ir išeina susitikti su draugais.

4. Nedėkingumo

Ekstravertai paprastai būna garbėtroškos. Juos reikia girti, jiems reikia nuolat sakyti „ačiū“, o jų dovanomis reikia džiaugtis taip, tarytum visą gyvenimą svajojote apie tokį daiktą. Kažkuria prasme ekstravertas primena vaikų darželio auklėtinį, bet juk niekas nesakė, kad su juo bus lengva.

Juk jūs neimsite neigti, kad netrokštate nuoširdaus dėkingumo, kai ką nors gero padarote ar padovanojate brangiam žmogui?

Kaip išlikti įdomiai ekstravertui?

1. Nuolat vystytis. Nuobodi namų šeimininkė jam nepatiks. Ekstraverto nuomone, moteris turi būti ryški, įdomi, entuziastinga.

2. Mokėti klausytis ir kalbėti. Reikia sugebėti ekstravertą išklausyti ir palaikyti pokalbį. Beje, ir lovoje ekstravertai nelinkę patylėti, todėl nenustebkite išgirdusios klausimą ar tau buvo gera su manimi? Atsakykite žinoma, taip, brangusis, jeigu nenorite, kad šis susitikimas būtų paskutinis.

3. Būti pasirengusiai netikėtiems poelgiams. Atsikelti iš lovos trečią valandą nakties ir išeiti paslampinėti po naktinį miestą, nors iš ryto abiem reikia į darbą, gali sugalvoti tik ekstravertas. Tai nereiškia, kad jis kuoktelėjęs. Tiesiog jis myli gyvenimą ir visais būdais stengiasi išvengti rutinos ir nuobodulio.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *