Kaip suprasti, kad jus išties myli, o ne šiaip naudojasi

Kaip suprasti, kad mus išties realiai myli tikra meile? Kaip suprasti, kad galima pasitikėti šiuo žmogumi, atverti jam savo širdį? Tikslų atsakymą į šiuos klausimus gali duoti kartu praleistas laikas ir įveikti išbandymai, kurie neišvengiamai stos jūsų kelyje.

Kaip suprasti, kad vyras tikrai myli moterį

Vyrai iš prigimties ambicingesni, įgimtas dominavimo mechanizmas verčia juos siekti užimti kuo aukštesnę vietą socialinėje hierarchijoje. Todėl, kai vyro statusas yra pakankamai stabilus, be aštrių pakilimų ir nuosmukių, santykiuose su moterimi problemų nekyla. Šis status quo tenkina abu.

Problemų atsiranda tada, kai vyras pakyla hierarchijoje. Daugiau pinigų, šlovė, paaukštinimai neišvengiamai keičia vyro pasaulėžiūrą. Tam tikru momentu jis pavargsta nuo buvusios gyvenimo draugės ir nori ją pakeisti į kažką naujo, gražaus, jauno. Jis nori, kad moteris atitiktų jo naują statusą. Kaip ten bebūtų, vyras savo nepasitenkinimą transliuoja žmonai. Ir toks elgesys jai neišvengiamai tampa lūžio tašku.

Proporcingai vyro iškilimui, moteris pasineria į negatyvią būseną. Ji palaužta, nugalėta, pažeminta. Ji nebegali funkcionuoti kaip lygiavertė partnerė, vis giliau grimzta į emocinį nusivylimą.

Jei vyras myli šią moterį taip, kaip mylėjo ją prieš prasidedant pakilimo laikotarpiui, tai ir taps pagrindiniu jo meilės išbandymu. Jis suras savyje jėgų priimti ją tokią, kokia ji yra, kartu suteikdamas jai naujų galių. Mylintis vyras nenurodinės moteriai „jos vietos”, priešingai, duos impulsą teigiamiems pokyčiams. Apie vyro ištikimybę ir tikrąją jėgą sprendžiama tada, kai vyras turi viską, o moteris – nieko. Jei vyras neišduoda ir lieka ištikimas tokiai moteriai, tai ir yra tikra meilė.

Kaip suprasti, kad moteris tikrai myli vyrą

Moteris traukia valdžia, išvaizda, žavesys – visa tai, ką vadiname charizma. Kai vyras parodo silpnumą, moteris pradeda abejoti savo pasirinkimo teisingumu.

Tikrą moters meilę vyrui galima pamatyti tada, kai vyras nieko neturi arba prarado, ką turėjo. Moteris tokiu momentu turės pasirinkimą – padėti vyrui atsitraukti nuo bedugnės krašto, ar pastumti, kad jis ten galutinai nugarmėtų.

Įsivaizduokite situaciją. Laiminga šeima, kurioje vyras turi darbą ir pasitiki ateitimi. Staiga viskas pasikeičia. Vyras netenka darbo, suserga, praranda statusą ir pasitikėjimą savimi. Jis sulaužytas ir sutriuškintas. Jo sukurtas pasaulis žlugo. Kas liks šalia jo? Jeigu su juo liks žmona, kad ir kas ten būtų nutikę, tai ir bus tikroji meilė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *