Kaip suprasti, kad vyras yra pasiruošęs šeimai?

Kaip suprasti, kad būsite laiminga su vyru santuokoje? Kuris vyras ištvers krizes, o kuris susimaus ir dėl visko kaltins jus?

Daugelis moterų savo galvose laiko savotišką būsimo išrinktojo savybių sąrašą. Šie sąrašai yra dažniausiai pakankamai ilgi, o jų punktai neretai prieštarauja vienas kitam. Kas gi iš tiesų svarbu?

  • Humoro jausmas? Nebūtinai;
  • Seksualumas? Taip, kai kurioms moterims tai svarbu, o kai kurioms – ne;
  • Drąsa? Dvasingumas? Gerumas? Irgi ne pačios svarbiausios vyro savybės.

Šiame straipsnyje pamėginsime išsiaiškinti, kas iš tiesų yra svarbu ir kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti vyriškis, kad taptų geru ir mylinčiu vyru?

Taigi – trys pasiruošusio santuokai vyro savybės

Atsakomybė

Jeigu jau pora susitikinėja, galima kalbėti apie bendrus pomėgius, požiūrius ir humoro jausmą. Vestuvės – tai perėjimas į kitą etapą, kuriama svarbiausia savybe tampa atsakomybė.

Santuoka ir šeima – tai ilgalaikė partnerystė. Du žmonės pasidalija tarpusavyje atsakomybę už ilgalaikį projektą. Atsakomybė reiškia, kad žmogus laikosi pažadų, nepalieka partnerio likimo valiai dėl sunkumų, yra atsakingas už savo žodžius, neužkrauna atsakomybės kitam, nieko nekaltina ir sugeba iki galo užbaigti tai, ką pradėjo.

Mąstymo lankstumas arba siekis tobulėti

Ilgalaikiame projekte pokyčiai neišvengiami: keičiasi išorinės sąlygos, užduotys ir šiame projekte dalyvaujantys žmonės. Jeigu žmogus nepasiruošęs keistis, jis rizikuoja projektu. Atidžiau įsižiūrėkite į savo partnerį, kiek jam svarbu tobulėti? Būtent ši savybė padės įveikti neišvengiamas krizes.

Vyras turi jus mylėti

Pati svarbiausia savybė, tačiau, deja, moterys į ją retai atkreipia dėmesį. Savo sudarytuose sąrašuose visos rašo: gražus, turtingas, rūpestingas, geras, protingas ir drąsus, o štai pačią svarbiausią savybę moterys ignoruoja. Vyras gali turėti nuostabių savybių, tačiau paprasčiausiai nemylėti šios konkrečios moters.

Vyras turi ne šiaip pasirinkti moterį arba nuspręsti, kad ji jam tinka, o būtent mylėti. Vyras, kuris myli būtent šią konkrečią moterį, stengiasi būti jai geriausias, stengiasi ją saugoti, ginti, rūpintis. Būtent šalia tokio vyro moteris atsiveria ir jaučiasi savimi.

Moterys retai atkreipia dėmesį į šią savybę ir renkasi vedusius, nepasiekiamus, šaltus, atitolusius ir bėgančius šalin. Tokiu būdu moterys žengia žingsnį į priklausomybę, bet ne į laimingus šeimos santykius.

Atkreipkite dėmesį į jūsų pasirinkto vyro atsakomybę, lankstumą ir meilę jums. Jei jūsų vyras turi šias tris savybes, tuomet jūs tikrai įveiksite daugybę kitų sunkumų santuokoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *