Kaip suprasti likimo ženklus

Kartais likimas mus duoda aiškių ženklų, kad reikia pasielgti kitaip, nei sumanėme, ar neiti ten, kur einame. Deja, paprastai nekreipiame į juos dėmesio ir suprantame tik tada, kai jau būna per vėlu.

Pavogė pinigus, sugedo mašina

Kai mūsų interesai išeina už materialaus pasaulio rėmų, tenka sumokėti už bilietą į dvasinį pasaulį. Pavyzdžiui, pamesti piniginę arba kelionėje po tolimus kraštus gauti trumpą pranešimą, kad nuo sąskaitos nežinia kur ir kodėl nurašyti keli šimtai eurų. Tarytum aukštesnės jėgos verstų mus išgyventi situacijas, kurios susijusios su klaidingais charakterio bruožais – godumu, karjerizmu, pinigų meile. Todėl „dvasinio nušvitimo“ momentais mums tenka prarasti kažkokią pinigų sumą ir būtinai tai reikia padaryti lengvai bei su džiaugsmu.

Panašūs dalykai vyksta tada, kai mes pasikėsiname į kažką, kas yra aukščiau už mus. Hipertrofuotos ambicijos dažniausiai sukelia nuostolius, susijusius su įvairiausios technikos gedimu. Dažniausiai genda automobiliai ar santechnika. Pagoniškas archetipas – aukos aukojimas – vis dar glūdi giliai mūsų pasąmonėje. Jeigu kažkur jautėtės labai gerai, reikia įmesti monetą į fontaną ar duoti gerus arbatpinigius. Jeigu patys to nepadarote, tikriausiai prarasite kokį brangų daiktą ar pamiršite kosmetiką viešbutyje.

Radote seniai pamestą daiktą

Kai netikėtai pradeda grįžti seniai pradingę daiktai ar dokumentai, tai ženklas, kad į jūsų gyvenimą sugrįžo tvarka. Jei suradote nuotrauką, kurios kadaise ieškojote, ar kriauklelę iš atostogų prie jūros, ar bet kokį kitą dingusį daiktą, pasistenkite pagauti savo pirmąją emociją ar asociaciją, kurią jis sukelia, ir suprasite, ką jums reiškia šis ženklas.

Atsikėlėte kaire koja

Astrologai naudoja sąvoką „mėnulis be kurso“, kuria nusako periodus, kai mes pravažiuojame reikalingus posūkius, klumpame lygioje vietoje ir apskritai mums viskas krenta iš rankų. Rimtais darbais tokiu metu nepatartina užsiimti. Nieko baisaus neatsitiks, bet ir naudos nebus iš tokio vargo. Protingiausia būtų sustoti, pamąstyti ir, kai situacija pasikeis, pradėti nuo to paties taško.

Deja, darboholikai nekreipia dėmesio į mėnulio fazes ir panašius dalykus, todėl likimui tenka juos stabdyti dirbtinai. Vieną rytą jie nesugebės užvesti mašinos, įstrigs spūstyje, padarys avariją arba darbe sužinos, kad kaimynai užpylė butą.

Viskas nesiseka

Klasikinis atvejis – bandyti prisiskambinti kam nors, kai užimta linija. O kai pavyksta prisiskambinti, paaiškėja, kad tas asmuo išėjo pietauti ir pamiršo telefoną. Kai nesiseka koks nors darbas, mes sukandę dantis tęsiame savo bergždžias pastangas toliau, nes tai įeina į mūsų pareigas. Tas pats ir asmeniniame gyvenime. Ar verta laužtis į užrakintus namus? Psichologai tvirtina, kad neverta. Veikdami tokiu nelanksčiu metodu mes užkertame sau alternatyvius kelius. Galbūt rytoj sprendimas atsiras savaime arba suprasite, kad toks siekis buvo visai nereikalingas.

Žinoma, jūs galite atkakliai siekti užsibrėžto tikslo pasirinktu keliu ir daužyti galvą į sieną, tačiau turėkite omenyje, kad atkaklus sunkumų ieškojimas arba pasirinkimas atskleidžia neteisingus jūsų energijos mainus su pasauliu – neekonomiškus ir žalingus.

Sapnuojate tą patį sapną

Kai kurie žmonės neprisimena savo sapnų ir net nežino, ar sapnuoja. Sapnuoja, bet neprisimena, nes savo sapnuose apdoroja kasdienes nereikšmingas problemas. Reikšmingus sapnus mes prisimename, tik ne visada kreipiame į juos dėmesį. Jeigu tas pats sapnas vis kartojasi, tai bus ženklas atkreipti dėmesį. Kad išsiaiškintumėte pranešimą, išgyvenkite dar kartą tą sapną dieną (pabudus būtina užsirašyti raktinį žodį, apie ką tas sapnas buvo). Pasistenkite suvokti sapno prasmę arba sugalvoti susapnuoto veiksmo finalą.

Nuolat vėluojate

Punktualiam žmogui būna gėda pavėluoti į susitikimą, ypač ne pirmą kartą. Iš tikrųjų tai yra likimo ženklas ir jis reiškia ne žmogaus aplaidumą, o tai, kad jis pasirinko neteisingą kelią arba kad gyvenimas pasikeitė, ir jo siekiamas tikslas nebeturi prasmės.

Atrodo, kad visi jus puola

Jeigu netikėtai pajuntate, kad visi nesusitarę ima jus pulti – vyras priekaištauja, kolegos, vaikai, tėvai pyksta, net kaimyno šuo aploja, – žinokite, kad problema slypi jumyse. Jūs esate tos paslėptos kitų žmonių agresijos šaltinis.

Pasitaiko ir taip, kad visi „priešai“ susitelkia viename taške, pavyzdžiui, kai pirmą kartą ateinate į kokią vietą. Tada tai būna ženklas, kad „čia eiti nereikia“, dažniausiai lydimas fizinio diskomforto – galvos svaigimo, pykinimo, kalbėti trukdančio gumulo gerklėje, kojų silpnumo. Būkite atsargūs ir paskubėkite kuo greičiau išeiti iš tos vietos.

Nelaimingas atsitikimas

Nelaimingas atsitikimas gali įvykti kaip jūsų neteisingų sprendimų pasekmė arba kaip paskutinis perspėjimas. Veikiausiai jūs visu greičiu artėjate prie katastrofos, kurios galima išvengti, jei atkreiptumėte dėmesį. Trauma, trumpas sujungimas elektros tinkle, avarija kelyje – nemalonūs įvykiai, bet dar tikrai ne patys blogiausi, kokie gali atsitikti žmogui. Atsukite įvykių juostą atgal ir patyrinėkite, ar nebuvo anksčiau kitų įspėjimo ženklų.

Pasaulis rašo man raštelius

Kai mes prašome likimo „Duok man ženklą!“, galime gauti jį iš visai netikėtų šaltinių. Tada mes ištraukiame iš aplinkos konteksto atskiras žinias ar frazes. Žmonės, kurie moka klausytis, gali nugirsti nurodymą iš svetimo pokalbio ar iš televizijos laidų. Kiti gali gauti vizualų įspėjimą, pavyzdžiui, atsivertę knygą ar naršydami internete.

Kas nors kažką primena

Galbūt tai bus sugrįžimas prie situacijos, kuri gyvenime jau buvo (svarbiausia – prisiminti). Tai psichologai vadina neužbaigtu geštaltu. Tikimybė, kad jis kartosis, yra labai didelė, nes praeitą kartą jūs užbaigėte siužetą per daug emocingai.

Įkyrios mintys

Nuolat kamuojančios neigiamos mintys – tik pretekstas kreiptis į psichologą, nes jose jokio ženklo nėra. Bet jeigu į galvą ima lįsti bet kokios nemalonios mintys apie konkretų žmogų (pusseserę, buvusį kolegą, buvusį partnerį), tai susimąstyti verta. Netikėtas žmonių sugrįžimas į mūsų gyvenimą gali byloti apie du dalykus. Arba prisiminimai susiję su dabartine situacija, panašia į tą, kurioje figūravo įkyrus personažas. Tada tai nėra ženklas, o tik paprasčiausia asociacija. Arba tam žmogui dabar reikia jūsų ir jis nori prisibelsti į jūsų pasąmonę. Galite paskambinti jam.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *