Kaip sužadinti vyro susidomėjimą?

Originalas

Ši tema jau buvo daugybę kartų visur nagrinėta, tačiau naudos iš to mažai. Kodėl apie merginą, kuri beviltiškai įsimylėjusi jai jokio dėmesio nerodantį vaikiną, suka sparną tokie tipai, kurie jai net nemalonūs?

Šiuo atžvilgiu merginoms nuoširdžiai mėgino padėti rašytojas Francis Scottas Fitzgeraldas, sukūręs apsakymą „Veronikos plaukai“. Pagrindinė jo herojė – mergina, kuriai vaikinai nerodo jokio dėmesio. Jos pusseserė kritikuoja Veroniką ir duoda jai patarimų, kaip sudominti vyrus.

Vienas patarimas – juokais papasakoti, kad ketina artimiausiu metu nusikirpti plaukus.

Kitas patarimas: kad aplinkui zuitų kavalierių minia, o pasaulis laikytų ją tikra gražuole, reikia atsakyti dėmesiu į visiškai nereikalingo ir nesimpatiško vyro flirtą. Reikalingas ir simpatiškas vyras būtinai susidomės: kas tai per būtybė, aplink kurią taip sukasi vyrai? O žinoti, kad tie vyrai jos nedomina, jam nebūtina.

Lygiai taip kadaise Napoleoną sužavėjo jo Josephine.

Ši moteris viena užvaldė didžiojo karvedžio širdį ir turėjo didelę įtaką jam. Jis pamilo ją, nepaisydamas amžiaus skirtumo. Ji buvo šešeriais metais už jį vyresnė.

Kreolė iš Martinikos Marie Josephe Rose de Tascher de La Pagerie, šešiolikos metų ištekinta už vyro, vikonto Alexandro de Beauharnais, atvyko į Paryžių 1779 m. Jos vyras labai greitai ją pametė, ir Josephine plačiai naudojosi jai atsivėrusia laisve. Ji sugebėjo žadinti vyrų susidomėjimą. Ji daug keliavo, paskui, revoliucijos metais, susitaikė su vyru. Bet greitai jos vyras buvo giljotinuotas, o Josephine areštuota. Iš kalėjimo ji išėjo trisdešimties metų, turėdama du vaikus ir visai nuskurdusi.

Jos namas buvo kuklus, tačiau Bonapartui tai nieko nereiškė. Sykį išvydęs ją, jis ėmė dažnai lankytis svečiuose pas buvusią vikontienę. Bonapartą kaip vyrą pirmiausia stipriai traukė tai, kad ją visada supo didelis vyrų būrys. Praėjus 15 dienų po pažinties, Napoleonas jau buvo aistringai ją įsimylėjęs ir troško labiau suartėti.

Štai jums ir mįslės raktas: kuo paprastesnės mes ir kuo daugiau žaidžiame su juo, tuo daugiau turime šansų sužadinti jo susidomėjimą.

Kaip sužinoti, ar simpatija abipusė?

*Kai juokiasi keli žmonės iš grupės, kiekvienas instinktyviai žvelgia į tą, kuris jam atrodo  simpatiškiausias, arba į žmogų, kurį norėtų laikyti artimu.

*Jeigu jūs sudominote vyrą, galite būti tikra, kad jis atvirai arba slapta jus stebi. Atviras ir ilgas akių kontaktas liudija neabejotiną susidomėjimą jumis. Tačiau pasitaiko tokių drovių tipų, kurie stengiasi sudaryti įspūdį, kad jų dėmesį patraukė kažkas kitas. Jie apžiūrinės jus iš padilbų ir stengsis pagauti į save nukreiptą jūsų žvilgsnį. Tokį vyrą lengva atpažinti iš nutolusio arba pernelyg įtempto žvilgsnio.

*Jeigu bendraudamas su jumis jis išsiblaškęs žvelgia į jūsų lūpas, neabejokite, kad jūs traukiate jį.

*Daug papasakoti apie vyrą gali jo kūno kalba. Kai būnate šalia, atkreipkite dėmesį į jo judesius. Chaotiški, papildomi judesiai rankomis gali išduoti jo susijaudinimą. Tą patį gali liudyti ir pokalbio metu sukryžiuotos jo kojos ar rankos. Tai bus gynybinė poza, kurią vyras užima nesąmoningai, reaguodamas į stiprų susijaudinimą arba nepasitikėjimą savimi.

* Daug galima sužinoti iš paprasto bendravimo. Jeigu jūs patikote, jis būtinai stengsis kaip nors patraukti jūsų dėmesį. Tai gali pasireikšti paprastai jam nebūdinga kalbos maniera, bandymais sėkmingai pajuokauti, trumpai tariant, jis mėgins padaryti jums įspūdį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *