Kaip vaikai mato savo mamas

Tais momentais, kai jus užvaldo neviltis dėl nesibaigiančios buitinės rutinos, kai pradeda atrodyti, kad jūs niekam tikusi visose srityse ir nieko nesigauna, prisiminkite, kad turite vieną be galo ištikimą faną, kuris jumis žavėsis bet kurią minutę ir tikės jumis bet kokioje situacijoje. Tai jūsų vaikas. Štai ką jie, vaikai, iš tikrųjų galvoja apie jus, savo mamas:

– jūs pats protingiausias žmogus iš visų, kuriuos vaikas žino. Jūs žinote absoliučiai viską. Toks požiūris, žinoma, keičiasi, vaikui beaugant, bet vis tiek jis visada klaus mamos nuomonės ir rekomendacijos.

– vaikams jūs pati tikriausia Merė Popins. Jūs ne tik magiškai kasdien viską sutvarkote po vaiko, bet dar ir tikriausiai turite atsargoje daugybę įdomių dalykėlių.

– jūs pati gražiausia! Vaikams labai patinka šukuoti mamai plaukus (net jei iš tikrųjų tai ne šukavimas, o vėlimas), jie stengiasi kaip nors papuošti ir pagražinti savo mamas, o tai liudija, kad jiems jūs labai gražios.

– jūs geriausia virėja. Gaminate jiems pusryčius, pietus ir vakarienę, ir visa tai fantastiškai skanu. Niekas nepranoks mamos patiekalų skonio.

– jūs galite absoliučiai viską. Vaikų akyse jūs esate žmogus, kuris padeda kitiems ir plauna indus tada, kai jie painiojasi jums po kojomis, žmogus, kuris dainuoja kaip angelas ir supa juos prieš miegą. Jų akyse jūs esate supermama. Ir kai jie maži, jie nori užaugti tokiais pačiais kaip jūs.

– jūs geriausia pasaulyje pasakų sekėja ir skaitytoja. Niekas nepaskaitys knygutės geriau už mamą. Netgi tėčiams gaunasi ne taip gerai.

– jūs galite gydyti bučiniais. Niekas geriau už mamą neateis į pagalbą, kai nusibrozdinsi kelius, įsitaisysi mėlynę ar tiesiog kai tave nuskriaus. Vienas mamos bučinys – ir vaikas iškart jaučiasi nepalyginamai geriau.

– jūs paverčiate vaikus asmenybėmis. Mes negalime padaryti vaikų tokiais, kokiais norėtųsi, bet vis tiek mamos gali auklėti juos savo pavyzdžiu. Jūs darote įtaką jų ateičiai. Tiesiog dabar, šiuo momentu. Jūs savo vaikams – ištisas pasaulis. Ne tik jų lyderė, guodėja, fanė, juokintoja ir t.t. Jūs jiems esate viskas.

Prisiminkite tai visada.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.