Kaip vyrai ir moterys vienas kitam keršija

Santykių nutraukimas visada labai skaudus. Ypač, jeigu jie ilgai truko ir baigėsi staiga ir netikėtai. Išsiskyrimo aplinkybės gali būti pačios įvairiausios, tačiau galiausiai širdyse lieka labai daug karčių nuosėdų. Tai gali pasireikšti kaip liūdesys, nuoskauda, pyktis. Šiuos jausmus sunku pergyventi, o streso būsenoje (juk išsiskyrimas – visada stresas) pergyvenimai gali pasiekti apogėjų.

Žmogus tokiose situacijose keičia gyvenimo būdą, gali pasikeisti netgi pati gyvenimo prasmė. Jam, suprantama, norisi kuo greičiau atsikratyti negatyvių išgyvenimų (išskyrus patiriančius malonumą iš kančių). Tačiau tuo metu dažnai išleidžiama iš akių, kad reikia atsargiau rinktis priemones, kuriomis ruošiatės pasinaudoti.

Neretai efektyviu būdu ištrūkti iš šios būsenos tiek vyrai, tiek moterys laiko naujus santykius, sekančius iškart po išsiskyrimo. Susidaro iliuzija, kad kituose santykiuose viskas bus kitaip, tačiau žmogus patenka į savo paties nuoskaudų spąstus. Ir nauji santykiai tampa viso labo būdu atkeršyti buvusiems partneriams. Be to, kai nepergyventas skausmas ar pyktis ant partnerio užvaldo žmogaus elgesį, vyrai ir moterys tokiais atvejais elgiasi skirtingai.

Vyrai šioje situacijoje ne visada sąmoningai, tačiau vis dėlto bando atkeršyti per troškimą visiškai pajungti sau moterį naujuose santykiuose. Šitokiu būdu vyras per ją keršija savo buvusiai. Išlieja negatyvą gniuždydamas moters troškimus, gali netgi griebtis smurto, jam reikalingas paklusnumas, kuris ribojasi su vergove. Vyrams tokiose situacijose labiau būdinga orientuotis į savo vidų, jis šitaip elgiasi ne aplinkiniams, jam norisi pakelti savo paties savivertę savo paties akyse.

O buvusi gali net nežinoti, kad jis susirado naują. Tokiu būdu visas vyro kerštas bus adresuotas naujai partnerei. Būtent jai jis gali suteikti skausmo. Tai kažkas panašaus, kai mažas berniukas išlieja pyktį ant silpnesnio sutvėrimo ir pats tuo metu verkia.

Moterys keršija kitaip. Kadangi moteriai labai svarbi aplinkinių nuomonė, ji stengsis visur afišuoti savo naujus santykius. Tikslas – kad buvęs suprastų, kokį lobį prarado. Tuo pat metu santykiai su nauju vyriškiu greičiausiai susiklostys iš manipuliacijų ir pretenzijų. Nes energijos tikriems jausmams moteris neturės iš kur paimti. Iš naujo partnerio moteris tokioje situacijoje reikalaus brangių dovanų, kurias paskui galima bus pademonstruoti aplinkiniams. Tikslas tas pats – kerštas.

Moteris, pasirinkusi keršto kelią, sieks kiek galima dažniau ir ilgiau būti kompanijose. Apie tai gali liudyti daugybė naujų nuotraukų socialiniuose tinkluose, kuriose ji išoriškai atrodo labai laiminga. Ją galima palyginti su maža mergaite, kuriai labai baisu būti vienai.

Santykių nutraukimą išgyvenusiems žmonėms naudinga žinoti, kad pradėti naujus žymiai naudingiau, kai iki galo užbaigti ankstesni. Ir kai nebelieka stiprių negatyvių jausmų. Būtina įveikti visą eilę pasikeitimo etapų, visų pirma – vidinių pokyčių. Tai tas pats, kaip gydytis peršalimą. Geriau užbaigti gydymą iki galo, kad paskui visiškai netinkamu momentu neužkluptų komplikacijos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *