Kaip vyrai rodo meilę ir kodėl moterys to nemato

Pagrindinis žmogaus poreikis, neskaitant išgyvenimo instinkto – jaustis mylimu ir reikalingu. Ir visgi daugelis mūsų metų metus laukia meilės, nežinodami, kaip jos paprašyti ir galiausiai pajunta nusivylimą dėl neišsipildžiusių troškimų ir tuštumos širdyje.

Yra išeitis iš tokios situacijos. Paklauskite savęs, ar tikrai žinote, ko jums reikia iš partnerio, kad jaustumėtės mylimi/mylimos? Ar kalbate su juo/ja apie tai?

Esmė slypi tame, kad vyrai ir moterys reiškia savo meilę skirtingai.

Kai kurie vyrai įsitikinę, kad meilė – savaime suprantamas dalykas, jos nebūtina rodyti kokiu nors ypatingu būdu. Tačiau dauguma moterų nori emocinių ryšių su partneriu, dėl to jam reikia žinoti, kaip jis galėtų patenkinti moterų poreikius.

Turėkite galvoje, kad vyrai tūkstančius metų slėpė savo pažeidžamumą, tai vyksta ir dabar. Jie slepiasi už susvetimėjimo sienos, nežinodami, kaip atskleisti jausmus.

Turime prisiminti, kad vyrai ir moterys – skirtingi. Vyras gali vertinti darbą su santykiais, moteris – tarpusavio ryšį. Vyrai rodo savo meilę veiksmais ir poelgiais, o moterys – pokalbiais ir prisilietimais. Mes kalbame skirtingomis kalbomis, tačiau stengiamės vienas kitą suprasti.

Jei norite pajausti jo meilę kitais būdais – pasakykite jam apie tai. Kad ir kaip būtų sudėtinga įveikti savo pačių įpročius ir įsitikinimus, susijusius su meile ir elgesiu mylint, jums būtina rasti konsensusą, kuris tiks tiek jums, tiek partneriui.

Norite gauti gėlių ir saldainių? Užsiminkite jam apie tai. Mėgstate apsikabinimus ir bučinius? Praktikuokite juos su vyru dažniau, kad jis suprastų, jog jums tai svarbu. Praktikuokite atvirus pokalbius – užeikite iš tolo. Ir jis būtinai jums atsivers.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *