Kaip vyras gali suprasti, kad juo tiesiog naudojamasi?

Ką čia slėpti, yra tokių moterų, kurios nevengia panaudoti vyro savo savanaudiškiems tikslams. Kad neužkibtumėte tokiai damai ant kabliuko, turite būti atsargūs ir atkreipti dėmesį į tam tikrus jos elgesio momentu.

Yra trys pagrindiniai veiksniai, rodantys, kad jūs nesate mylimi, kad jumis tiesiog naudojamasi savais tikslais:

Moteris nepakenčia, kai jūs atsisakote arba negalite, nenorite ko nors daryti. Pavyzdžiui, reikalauja, kad ją visur vežiotumėte, o jei automobilis patenka į remontą, moteris dingsta iš akiračio ar bent jau atstumia jus (įskaitant seksą).

Jeigu jaučiate, kad tapote asmeniniu savo damos vairuotoju (plačiąja prasme) ir privalote vežioti ją į kavinę susitikti su draugėmis, manikiūrą, fitnesą ir visa tai daryti savo laisvalaikio ar netgi darbo valandomis, situacija, švelniai tariant, keistoka susidaro.

Juk vienas dalykas, jei užvažiuojate pas ją į namus, kad kur nors kartu nuvyktumėte ir drauge praleistumėte laiką, arba parsivežtumėte namo vakare iš darbo, o visai kas kita, jei, pavyzdžiui, kartą atsisakius duoti pinigų ar pametėti iki manikiūro. ji tuojau pat sukelia skandalą su ašaromis ir manipuliacijomis, maždaug tokiu stiliumi: „Tu manęs visai nemyli“ arba „Reiškia, šiandien sekso nebus!” Kitaip sakant, kai tik jūs pasakote jai dėl kokių nors priežasčių „Ne”, ji iškart „nustoja“ jus gerbti ir mylėti.

Ji visada palieka jus vieną su savo problemomis ir sako: „kai viską išspręsi – pranešk“. Ir absoliučiai jokio palaikymo iš jos pusės.

Kartais tokiais atvejais vertėtų nustoti kovoti vienam ir išties paprašyti moters palaikymo, arba kad, pavyzdžiui, bent išklausytų, net jei jums tai padaryti nėra lengva. Juk ne visos moterys žino, kad palaikymo gali prireikti ir vyrams. Kai kurios gali netgi manyti, kad svarbiausia – palikti vyrą ramybėje ir netrukdyti tuo sunkiu jam laikotarpiu.

Bet jeigu paprašėte ir vis tiek niekas nepasikeitė, reiškia, beprasmiška laukti kažko kito ir kažko ten dar tikėtis. Paprasčiausiai jūsų problemos ir jausmai šiai moteriai neturi absoliučiai jokios reikšmės, o tai reiškia, kad turite kuo greičiau užbaigti šiuos santykius, užuot toliau maldavę ar stengęsi nusipelnyti, užsitarnauti jos meilę ir dėmesį.

Moteris nuolat nori prašmatniai ilsėtis: tik restoranai ir brangūs kurortai, jokių piknikų parke, nes tai „ne mano lygis“.

Tokiai moteriai, be išsidirbinėjimo ir turbūt pernelyg išpūstos (neadekvačios) savivertės, trūksta nuoširdumo ir kažkokio savotiško paprastumo, kurio kartais taip norisi. Ir jeigu jums baigsis pinigai, išseks pajamų šaltiniai, kartu su paskutiniu euru greičiausiai išnyks ir moteris.

Todėl būkite su ta moterimi, su kuria jums malonu būti kartu. Investuokite į moterį, bet ne todėl, kad ji to reikalauja, ne todėl, kad „taip reikia“, o todėl, kad jums pačiam to norisi, todėl, kad matote tame prasmę ir gaudote kaifą, žvelgdami į jos švytinčias laime, pagarba ir meile akis.

Investuokite taip, kad pamatytumėte rezultatą, susidomėjimą jumis kaip žmogumi, o ne vien kaip bankomatu ar burtų lazdele. Paprasčiau tariant, investuoti reikia ne į lūkesčius ir viltis, o į tai, ką galima realiai pamatyti – į savo mylimą, laimingą, o svarbiausia – dėkingumą jausti sugebančią moterį.

Kuri bus jums atrama ir paguoda sunkią minutę, kuri jūsų neatstums, o priims ir bus tarsi „vitaminas sielai“. Patikėkite, tokią moterį visiškai realu susirasti. Dėl to nuoširdžiai tikėkite tuo ir niekada nepasiduokite.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *