Kam mes vienas kitam reikalingi?

Pirmiausia būtų neblogai suprasti, kad vyras gauna energiją iš moters, o moteris iš to, ką ji myli, kas teikia jai tikrąjį džiaugsmą ir pasitenkinimą. Tai gali būti mėgstamas užsiėmimas, skanus pyragaitis, masažas, poilsis ir toliau pagal sąrašą. Čionai mes, skirtingai nei vyrai, neturime jokių ribų.

Taip, bičiuliai, štai šitaip įdomiai sutvarkė gamta. Jeigu pažvelgsime į situaciją fenomenologijos aspektu, pasidarys aišku, kodėl vyrai neskuba skirtis ar galutinai nutraukti santykių su ankstesnėmis žmonomis. Taip yra dėl to, kad būtent jų energijos dėka buvo pasiektos vienokios ar kitokios viršūnės, atlikti vienokie ar kitokie žygdarbiai. Ir sąmoningas, brandus vyriškis visada, bent jau pasąmonės lygmenyje tai žino.

Vyras tarsi jaučia, kad jeigu dabar su ja išsiskirs, tai labai daug kas iš pasiekto sugrius ir teks pradėti viską iš pradžių. Viskas teisingai, vidinis balsas jūsų neapgaudinėja. Vyras supranta, kad moteris – jo baterija, ir jei maitinimas bus atjungtas – viskas sustos. Dėl to reikia susirasti gerą pakaitalą, kadangi be degalų automobilis nevažiuos, o susirasti kokybiško benzino šiuo atveju gana sudėtinga.

Apsidairę aplinkui, galite pastebėti, kad visa tai, kas buvo sukurta, maitinantis vienos moters energija, po to kai su ja išsiskiriama ir atsiranda kita – pasitraukia iš gyvenimo, praranda prasmę, esmę, pelningumą. Daug kas gyvenime keičiasi ir persitvarko. Ir nauji pasiekimai gali pranokti ankstesnius. Arba atvirkščiai – nauji pasiekimai tebus tik blankus ankstesnių šešėlis, priklausomai, kokia bus nauja moteris, nauji santykiai, kiek toje moteryje energijos, kurios dėka vyras atliks savo žygdarbius.

Šioje vietoje daugelis tikriausiai pagalvos, kad vyrui moteris reikalingesnė, nei vyras moteriai. Ir bus neteisūs.

Visi dalykai ir reiškiniai šiame pasaulyje susiję vienas su kitu. Kadangi moteris – neramesnė būtybė, emocingesnė, imlesnė įspūdžiams, jai reikalingas saugumas ir apsauga, kurią būtent vyras jai ir užtikrina. Būtent tokiose sąlygose moteris gali atsipalaiduoti, nusiraminti, išsilaisvinti nuo nerimo, kokybiškai užsipildyti, o paskui dalintis ta sukaupta energija ir šviesa bei šiluma, užpildydama erdvę aplink save meile.

Tikiuosi, ši informacija leis pažvelgti į situaciją kitu kampu ir suprasti, kad mes išties labai reikalingi vienas kitam. Bet ne tam, kad konkuruotume, varžytumės, kovotume dėl valdžios. Mes reikalingi vienas kitam dėl to, kad mylėtume, palaikytume, padarytume vienas kitą laimingais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *