Kartais buvusieji sugrįžta. Ir tam yra kelios priežastys

Statistika byloja, kad vyrams dažniau kyla noras grįžti į santykius, ten, kur buvo komfortiška ir jauku. Bet ar verta šiuo atveju jam sakyti „taip“? Pradžiai tikriausiai visgi reikėtų išsiaiškinti priežastis, dėl kurių jis priėmė tokį tvirtą sprendimą.

Jis tikrai tave myli

Kartais vyrui reikia tave prarasti, kad galėtų suprasti, kokia tu jam brangi. Jei dar ne pernelyg vėlu, o jausmai abipusiai, reiškia tai yra būtent tas atvejis, kai pauzė santykiuose buvo naudinga.

„Anksčiau buvo geriau!“

Nutraukdamas santykius vyras vėl pajunta laisvę, jis išsilaisvina nuo atsakomybės už partnerę. Euforijos būsena, klubai, barai ir naujos pažintys be įsipareigojimų iš pradžių teikia daug malonumo. Tačiau tai negali tęstis amžinai.

Mūsų smegenys linkusios analizuoti ir lyginti savo jausmus įvairiose situacijose. Ir kai vyras suvokia, kad anksčiau jam buvo geriau, jis pasirengęs sutramdyti savo ego, kad galima būtų vėl susieiti.

Jis kažką sau įrodinėja

Jis mano, kad esi pasiruošusi laukti amžinai, atleisti ir priimti atgal, nes labai jį myli. Ir kiekvienas sėkmingas sugrįžimas baisiai glosto jo savimeilę. Jis vis labiau įsitikina, kad gali bet kuriuo momentu, be jokio vargo jus susigrąžinti.

Jis mano, kad priklausai tik jam

Tačiau tu priklausai tik sau! Ir jeigu partneris vėl ir vėl sugrįžta, manydamas, kad niekur nuo jo nepabėgsi – tai blogas ženklas, reiškiantis labai pavojingą santykių formą.

Vyras, norintis grąžinti „viską taip, kaip buvo“ tuo metu, kai tavo horizonte pasirodo kažkas naujo, suvokia tą „naują“ kaip grėsmę. Atminkite, tokioje situacijoje nėra vietos meilei ir rūpestingumui, buvęs taviškis tiesiog negali susitaikyti, kad tu nesi jo nuosavybė.

Žvelgiant iš tolo, problema atrodo aiškesnė

Pasitaiko, kad problema ilgai nesprendžiama, ir atrodo, kad jau viską išbandėte, tačiau tokiu atveju verta pažvelgti kitu kampu ir sprendimas gali būti surastas! Taip atsitinka ir santykiuose.

Po išsiskyrimo atsiranda laiko apmąstyti, išanalizuoti savo veiksmus ir suprasti, kur klydome, o paskui suvokti, kad buvęs taviškis yra būtent tas žmogus, su kuriuo norisi praleisti likusį gyvenimą.

Ir jei taviškis padarė tokias pačias išvadas, ilgai susitikimo laukti neprireiks.

Ar sutikti atnaujinti senus santykius – kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas, tačiau būtinai pagalvokite ir nuspręskite sau patiems, ar verta du kartus bristi į tą pačią upę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Kartais buvusieji sugrįžta. Ir tam yra kelios priežastys”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.