Kas labiausiai žeidžia vyrus

Vyriška psichologija skiriasi nuo moteriškos. Vyrai nelinkę kelti isterijų visiškai tuščioje vietoje. Tačiau išmušti vyriškį iš pusiausvyros visgi įmanoma, reikia tik šiek tiek pastangų ir kantrybės. Pateikiame kelis būdus, kurie puikiai suveiks, kai nutarsite įsiutinti gyvenimo draugą.

Totali kontrolė

Stenkitės kontroliuoti ir sekti visus jo kontaktus, visus dialogus. Pavydėkite, kelkite scenas, jei užtruko darbe ar nutarė pažaisti kėgliais su draugais. Klausykitės jo pokalbių telefonu, maksimaliai išnaudokite kiekvieną pasitaikiusią progą pasiknaisioti jo išmaniajame. Jūs turite žinoti su kuo jis bendrauja. Tai jūsų šventa teisė, argi ne?

Paaiškinkite, kad jis netenkina jūsų lovoje

Kiekviena proga priminkite, kad galėtų labiau pasistengti, o jeigu šis planas nesuveiks, tada apskritai miegokite kitame kambaryje ar bent po atskira antklode. Jo vyriškų poreikių ignoravimas ir sugebėjimų menkinimas būtinai įsiutins jūsiškį.

Kritikuokite draugų ir giminaičių akivaizdoje

Tegu ir jie sužino, koks jis tinginys ir nuobodybė, kaip vakarais voliojasi ant sofos, kol jo moteris tempia ant savo kupros visus namus.

Nesidrovėkite išsakyti nuomonės apie jo giminaičius

Galų gale, kas jie jums tokie, kad reiktų juos gerbti? Rėžkite tiesiai šviesiai, kad visi tie žmonės jus siutina, erzina ir būtent dėl to nenorite matyti jų veidų savo namuose.

Priverskite jį keistis – grubia forma

Jokia motyvacija neprilygs jūsų ištartam “fuj”. Jūs gi vadovaujatės pačiais kilniausiais ketinimais, kai sakote, jog jis apsirijo ir laikas jau keltis nuo sofos? Ir ta barzdelė primena ožį iš vaikiškos pasakos. Rėžkite viską tiesiai šviesiai!

Jokių pagyrimų

Jis daro tai, ką privalo daryti ir taškas. Baisaus čia daikto – čiaupą pataisė ar orkaitę suremontavo. Šimtai vyrų mieste tuo užsiima ir jūsiškis – ne išimtis.

Būtinai pasakokite apie savo buvusius

Daugiau detalių, daugiau pikantiškų epizodų. Tarp jūsų juk negali būti jokių paslapčių, teisingai?

Paskutinis punktas – pačioms aršiausioms

Pasakykite jam, kad jis turi labai simpatišką draugą ir jeigu ne santuoka, jūs šito šanso tikrai nepraleistumėte.

P.S. Tai, žinoma, sarkazmas, tačiau yra begalė moterų, kurios būtent taip ir elgiasi šeimoje. Tikriausiai neverta aiškinti, kas kaltas dėl jų nesėkmių asmeniniame gyvenime?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *