Kas pas tėtį princesė?

Panašu, kad būtent tokie žodžiai tampa pagrindine varomąja jėga, kuri dar vaikystėje mažą mergaitę paverčia išlepintu monstru.

Neseniai vieną pažįstamą pasiuntė velniop jo mergina, kai tas jai nepadovanojo kažkokio brangaus daikto, kurio labai norėjosi. Po kelių panašių situacijų jis nusprendė, kad geriau būti vienam, be jokių santykių, nes šiuolaikinės merginos užsimaukšlino pernelyg dideles karūnas sau ant galvelių.

O ko gi nevaikščioti su ta karūna, jeigu nuo pat vaikystės jai aiškinama, kad ji pati geriausia, protingiausia ir apskritai pati pačiausia?

Man darbe tenka bendrauti su daugybe žmonių ir kai pasipainioja tokie princesių tėtukai, jie nuolat tvirtina, kad dukrelės turi turėti viską geriausią, nuo kūdikystės pratina jas prie gėlių puokščių, o jeigu užgriūna gimtadienis, tai negana to, jog suorganizuoja grandiozinę šventę, tai dar ir dovaną padovanoja tokią, kad perspjautų visus, kieno gimtadieniuose spėjo pabuvoti iki to laiko.

Vaikai nuo kūdikystės girdi iš suaugusių nesibaigiančias pagyras. Ir jeigu berniukams dažniausiai stengiamasi nepataikauti, kadangi jie nuo mažens elgiasi kaip “maži nenaudėliai”, tai mergaites – priešingai – giria taip, kad jų Ego šauna iki debesų. Tegu mažylei vos penki metukai, bet ji jau ne vaikšto, o plaukia kaip gulbė, žvelgdama į visus iš aukšto, puikiausiai žinodama savo vertę, kurią jai sufantazavo jos tėvai.

Paskui mergaitė užauga ir pradeda garsiai rėkti, kad visi vaikinai ožiai, kad visi jie laiko merginas savanaudėmis, kurioms rūpi tik materialūs dalykai, kad tai visiška netiesa ir kad “nereikia apibendrinti!” O juk tie pernelyg dideli reikalavimai vyrams joms susiformavo dar ankstyvoje vaikystėje. Iš pradžių pati geriausia Barbė, pati brangiausia mokyklinė kuprinė, paskui pats naujausias aifonas. Kai merginai sukanka 18, tėtukas dovanoja jai automobilį ir kartą per savaitę ar dvi finansuoja jos manikiūrus, blakstienas ir “lūpų koregavimo” procedūras. Ir štai ji vaikštinėja visa tokia natūraliai graži su plastmasiniais nagais ir pasibjaurėtinai pripumpuotomis lūpomis.

Pasipainioja jai jaunas vyrukas, kuris dirba, gauna, tarkime, 800 eurų per mėnesį, kol kas neturi automobilio ar buto, negali dovanoti jai kiekvieną savaitę puokščių ir kasdien vestis į restoraną. Argi ji sutiks su tokiu būti? Žinoma, iš pradžių pasakys, kad ne piniguose laimė, o paskui, kai jos draugės vaikinas atveš tą draugę į universitetą “Maibachu” ir toji tučtuojau puls girtis naujutėle apyranke, mergina susimąstys, juk jos draugas neturi pinigų padovanoti jai net pliušinio meškino.

Prasideda skandalai. Iš pradžių iš pavydo ir “tu neskiri man dėmesio”, paskui, po ištisos serijos tokių skandalų praslysta frazė, kad būtų visai neblogai ir naują aifoniuką padovanoti trijų mėnesių ir 11 dienų pažinties sukakties proga. Savaime suprantama, po tokių žodžių vaikinas pasiųs ją ant trijų linksmų raidžių ir su palengvėjimu atsipūs, dėkodamas dangui, Dievui, mamai su tėčiu ir visam pasauliui, kad visi aukščiau išvardinti personažai padėjo jam atsikratyti tos raganos, apsimetusios miela dažyta blondinuke su salonuose išpuoselėtu užpakaliuku. Tiesą sakant, į tą saloną mergina ir patrauks, kai ją išvarys. Suburs ten visas drauges ir puls skųstis nelengvu likimu, o draugės užjaus frazėmis: “Eina sau! Tie diedai – visi ožiai!”

Visa tai, žinoma, hiperbolizuota, tačiau faktas lieka faktu: mergaitės mūsų mielosios – jums karūna nespaudžia? Kokioje naudojimosi vyrais instrukcijose parašyta, kad vyras kažkam kažką privalo ir yra automatiškai skolingas? O ką jam galima duoti mainais? Oralinį seksą, atsiprašant, kartą per savaitę ir atsainų seksą su lozungu “na tiek to, paimk mane, užsitarnavai”. Daugybė šiuolaikinių merginų net maisto gaminti nebemoka, juk jos princesės.

Jeigu sakote, kad vyrai kažką privalo, tai reikėtų susimąstyti, o ką galite pasiūlyti jam pačios? Seksui įkalbėti galima daugumą, netgi droviausią damą, tai kodėl turiu eikvoti save tuštiems santykiams, kai pigiau ir emociškai maloniau būti vienam, periodiškai susitikinėjant su simpatiškomis merginomis, su kuriomis galima atsisveikinti po pusryčių, žinant, jog nebus jokio smegenų knisimo.

Kodėl vyrai turi tokią išankstinę nuomonę apie moteris?

Atsakymas paprastas. Nuo pat gimimo mažylei rūpestingai kalė į galvą, kad ji iš prigimties geriausia, ir dabar tai tapo pagrindine jos gyvenimo nuostata. Ir bjauriausia, kad ji niekada nesupras, jog tai falšas, o tokių princesių kaip ji gatvėmis vaikšto tūkstančiai. Bet argi galima patikėti, kad tu nesi unikali ir ypatinga, o tiesiog paprasta ir normali kaip visos? Žinoma, ne.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *