Kas santykiuose pirkėjas?

Distancija – tai emocinio įsitraukimo rodiklis. Kuo daugiau domėjimosi vienas kitu, malonumo ir naudos, tuo mažesnis atstumas tarp žmonių.

Mes suartėjame su tais, su kuriais saugu, komfortiška, malonu, įdomu ir naudinga. Tačiau dažniau nutinka taip, kad mes tik tikimės malonumo ir naudos, o iš tikrųjų to negauname. Norime sumažinti distanciją, kad kuo greičiau gautume tai, ko norime.

Jeigu į suartėjimo su žmogumi dinamiką pažvelgsime prekybinių-piniginių santykių aspektu, kas labiau siekia sumažinti distanciją? Žinoma, pirkėjas! Pardavėjas dažniausiai sėdi vietoje ir nelaksto paskui pirkėjus, jis tik vilioja.

  • Pardavėjas gali pasakyti: „Jei nepatinka, neimk“.
  • Pardavėjas gali atsisakyti teikti paslaugą, nepaaiškindamas priežasčių.
  • Pardavėjas diktuoja sąlygas.

Atitinkamai tas, kuris bando sumažinti distanciją, kuris limpa prie kito, peršasi ir prašo – jis yra pirkėjas. Ir jam nelieka nieko kito, kaip tik sutikti su sąlygomis, kurias nustato pardavėjas.

Būtent todėl moterys jaučiasi pažemintos ir įžeistos, kai tenka lakstyti paskui vyrą, įkalbinėti ką nors kartu daryti. Vyrai pradeda elgtis kaprizingai, kelia sąlygas, priekaištauja ir reikalauja ypatingo dėmesio. Mūsų kultūroje vyras turi tobulėti, tapti geresnis ir turtingesnis, kad būtų vertas moters, o ne moteris turi nertis iš kailio, kad užkariautų tinginius, dėl to kyla neteisingumo, neteisybės jausmas.

Neįtikėtinai paprasta taisyklė: kas rodo iniciatyvą, tas ir yra pirkėjas. Kam labiau reikia, tas ir apmoka sąskaitą.

O ką gi mūsuose daro dauguma moterų? Jos persekioja vyrus savo priekaištais, grasinimais, aiškinimais ir įžeidinėjimais. Kartais vaikosi po visą butą, kol tas galiausiai nusiperka kokį garažą arba grįžta slėptis pas mamą.

Įsivaizduokite, mūsų parduotuvėje klientė skaito pardavėjui pamokslus, kad kainos per didelės, aptarnavimas prastas, kad ji čia nėra laukiama ir kad šitoje parduotuvėje nieko neduoda nemokamai! Taip ir norisi kuo greičiau išvyti tokią akiplėšą lauk. Ką dauguma vyrų ir padaro, tyliai padidindami distanciją. Išeidami slėptis į garažą, panirdami į kompiuterinius žaidimus, alkoholizmą ar lakstydami pas meilužę.

Kam labiau reikalingi santykiai, tas ir investuoja.

Norėdama nustoti būti pirkėja santykiuose, turite tapti tiek pat naudinga ir malonia partneriui, kokį naudingą ir malonų norite matyti jį patį. Tai ir yra tasai dalykas, kurį žmonės vadina abipusiškumu.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *