Kas vyrams svarbiau už seksą

Visur aplinkui skamba frazės apie tai, kad vyrams vien seksas galvoje. Labai paplitęs stereotipas. Jis netgi iš dalies teisingas, jei kalba eina apie 18-25 metų amžiaus vyrus. Tačiau anaiptol ne visada suaugę vyrai nusiteikę vien fiziniam artumui. Yra dalykų, kuriuos jie vertina ne mažiau, o dažniausiai netgi labiau negus seksą. Išsiaiškinkime, kas tai per dalykai.

Supratimas

Įsivaizduokime vyrą, kurio darbo diena prasidėjo septintą ryto, o baigėsi septintą vakaro. Pakeliui iš darbo jis įstrigo spūstyje dar ištisai valandai, paskui prisiminė, kad žmona prašė nupirkti duonos ir pieno, užsuko į prekybos centrą, sugaišo eilėje dar pusvalandį.

Kai pagaliau sugrįžo namo – ko jam labiausiai norisi? Tiesiog nusivilkti kuo greičiau ofiso kostiumą, kristi ant sofos, įsijungti krepšinį ar filmą, įsimesti ką nors skanaus į pilvą, galbūt dar išgerti taurelę ko nors stipresnio. Ir kad tuo metu greta būtų moteris. Patylėtų, paduotų valgyti, išklausytų ir nesikabinėtų.

Patikėkite, apie seksą persidirbęs ir pervargęs vyras tikrai negalvoja, nuo žodžio – „visiškai”. Jam reikia tiesiog pailsėti ir išstumti iš galvos sunkios darbo dienos įvykius. Tokiais momentais jam reikia, kad mylimoji tiesiog pagulėtų greta ir suprastų, koks jis pavargęs.

Priėmimas

Vyrai labiau už seksą vertina faktą, kad mylima moteris nesistengia jo pakeisti. Jeigu jau jį pasirinko, vadinasi, jai viskas tinka. Netgi tas faktas, kad jis garsiai šliurpia arbatą ar naktimis stengiasi pasigrobti antklodę.

Taip, jis ne tobulybė, tačiau moteris galėtų, vis dėlto, parodyti, kad ji vertina ir myli jį būtent tokį. Tokį gestą vyras įvertins labiau už karščiausią seksą. Jausmas, kad tave priima – puikiausia motyvacija.

Glamonės

Manoma, kad dauguma moterų preliudiją mėgsta labiau už patį seksą. Patikėkite, vyrams kartais irgi norisi tiesiog apsikabinti ir būti apkabintiems lovoje ar tiesiog ant sofos priešais televizorių. Apsikabinimai – apskritai puiki terapija, labai geras būdas atsikratyti streso.

Puiki dovana pavargusiam vyrui – atpalaiduojantis masažas, kad jis pagaliau galėtų atsipalaiduoti namuose. Būtent atpalaiduojantis, o ne erotinis masažas. Patikėkite, vyras tai tikrai įvertins ir kitą kartą būtinai atsilygins tuo pačiu.

Tokiais fizinio artumo be sekso momentais pats laikas pasikalbėti apie jausmus, tai puikus laikas pajausti vieningumą. Neretai, sugrįžę namo, vyrai trokšta atrasti čia ne sekso deivę, o mielą mergaitę su jaukia pižama, šalia kurios nereikia vaizduoti super mačo.

Sielų giminystė

Taip, skamba banaliai, tačiau be fizinio artumo vyrams svarbi dvasinė vienybė, tas ypatingas santykių lygmuo, kai prasideda sielų giminystė.

  • Kai po linksmo pasisėdėjimo su draugais ar giminaičiais judu drauge pusryčiaujate greitai paruošiamais makaronais, nes gaminti tingisi, o ir galva po vakarykščio zvimbia;
  • Kai jūs jau dešimtą kartą dviese žiūrite mėgstamą muzikinį klipą ir pradedate niūniuoti melodiją;
  • Kai ji, nieko neklausdama, išverda mėgstamos kavos, tiksliai žinodama, kad jam jos dabar reikia;
  • Kai jis prisimena, jog greitai bus „kritiškos” dienos ir pakeliui iš darbo nuperka skanėstą…

Tokie ypatingo artumo momentai – nepakartojami ir tampa svarbesni už seksą. Būtent su moterimi, kuri tapo pačiu artimiausiu žmogumi, vyras gali būti pats savimi, tikru, tiksliai žinodamas, kad jausmai abipusiai.

Yra, žinoma, vyrų, kurie labiau už seksą mėgsta, pavyzdžiui, krepšinį, alų ar visa tai kartu paėmus. Viskas individualu. Tačiau būtent išvardintus dalykus vertina visi vyrai be išimties.

Neretai visiškai nereikia gundyti vyro būtent seksu. Pakanka būti greta – suprantant jį, priimant, parodant, kad taip bus visada, kad vyras nuo šiol turės patikimą užnugarį ir ramų uostą, kuriame galima atsipalaiduoti ir būti pačiu savimi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *