Kasdieninio sekso privalumai

Geras lytinis gyvenimas yra labai svarbus partnerių tarpusavio santykiams, be to jis svarbus ir asmens sveikatai.

Štai penkios priežastys, kodėl seksas turėtų tapti jūsų kasdieniu ritualu:

Seksas stiprina imuninę sistemą

Reguliariai mylintis organizmas natūraliai gamina daugiau imunoglobulino A – antikūno, kuris atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį imuninės sistemos veikloje. Tai reiškia, kad jūsų kūnas turi geresnes galimybes kovoti su ligomis ir įvairiais virusais.

Seksas gerina emocinę sveikatą

Mylėdamiesi jūs kuriate emocinį ryšį su savo partneriu. Fizinis artimumas yra itin svarbus tiek vyro, tiek moters psichologinei sveikatai.

Seksas mažina skausmą

Sekso metu yra išskiriami endorfinai, kurie malšina skausmą. Reguliariai mylintis gali ženkliai sumažėti PMS ar migrenos sukeliami skausmai.

Seksas naudingas jūsų fizinei sveikatai

Treniruotę sporto salėje galite pakeisti intymia veikla. Sekso metu stiprinama širdies ir kraujagyslių sistema, taip pat nugaros, kojų, klubų ir pilvo srities raumenys. Beje, atsikratyti kelių papildomų kilogramų gali padėti reguliarus mylėjimasis.

Seksas padeda išlaikyti jaunystę

Apklausos rezultatai parodė, kad daugiau nei 3500 žmonių seksą įvardijo kaip vieną didžiausių malonumų. Mylintis organizme išsiskiria įvairios cheminės medžiagos, suteikiančios laimės jausmą ir galinčios padėti ilgiau išlikti jauniems.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *