Keli faktai apie vyrus, kurie gali būti naudingi moterims

Ar kada susimąstėte, kodėl netgi pačios gražiausios, sėkmingiausios ir protingiausios moterys būna vienišos? Viskas labai paprasta: jos konsultuojasi ir klausia patarimų iš savo draugių, kitų moterų, o ne iš vyrų. Norint patirti sėkmę su priešinga lytimi, reikia elgtis kaip moteriai, o galvoti kaip vyrui. Tai auksinė tvirtų santykių taisyklė, galiojanti, beje ir vyriškiams.

Jei susitikinėjate su vyru ir nežinote, kaip pakelti savo santykius į naują lygmenį, patarimų ieškoti reikia ne pas drauges, mamas ar močiutes. Šitą situaciją aptarti reikia su tuo konkrečiu vyriškiu. Būtent pokalbiuose gimsta tiesa.

Tik dialogo dėka galite rasti kompromisinį bet kurios problemos sprendimą. Pats klaidingiausias būdas išspręsti bet kokį ginčą – pastangos pakeisti savo vyrą. Ši taktika – absoliučiai neteisinga ir niekada nesuveikia. Visada turėkite tai galvoje.

Ką gi, pamėginkime išsiaiškinti kai kuriuos vyriško mentaliteto niuansus, kurie padės mums elgtis kaip moteriai, bet mąstyti kaip vyrui.

Kuo vadovauja vyras? Atsakymas labai paprastas: jis vadovaujasi savo rangu, savo veiklos pobūdžiu ir pajamomis. Visiškai nesvarbu, kas jis iš tikrųjų yra. Viskas, kas jį išties charakterizuoja – tai jo vieta visuomenėje (kokiam visuomenės sluoksniui jis priklauso), užsiėmimas (būdas, kuriuo jis pasiekė šį lygį) ir pajamų dydis (atlygis, kurį jis gauna už tai, ką daro).

Pagrindinis kiekvieno vyro pašaukimas – realizuoti save kiekvienoje iš šių sričių. Ir kol jis to nepadarys, jis negali galvoti apie nieką kitą. Nesitikėkite, kad vyras visas jėgas skirs jūsų santykiams. Visiškai ne. Jis turi kitų prioritetų. Vyras jaučiasi subrendęs ir pasiruošęs santykiams su moterimi tik tada, kai turi atsakymą į tris esminius klausimus: kas jis toks, ko pasiekė gyvenime ir kiek uždirba. Vyro DNR įrašyta būti gynėju ir aprūpintoju, ir viskas, ką jis daro, yra nukreipta į būtent šia linkme.

Vyrai visada nori jaustis geriausiais ir pirmais visose srityse. Kai jie gali duoti savo šeimai viską, ko reikia, jie jaučiasi komfortiškai. Tai labai įtakoja vyro savigarbą. Atsiminkite: vyrui nebūtina daug uždirbti jau dabar, šiuo konkrečiu momentu. Jam svarbu matyti ir suprasti, kad jo tikslai yra pasiekiami ir kad jis juda reikiama linkme. Vyrui svarbi perspektyva ir pasitikėjimas rytojaus diena. Jeigu tikrai jį mylite ir esate pasiruošusi palaukti tiek, kiek reikės, padėkite jam įgyvendinti planus ir turėsite laimingą šeimą.

Vyro meilė ir moters meilė – skirtingos. Moters meilė kantri, maloni, švelni. Ji pasirengusi aukotis dėl mylimojo, pasirengusi eiti su juo į ugnį ir vandenį, palaikyti jį iki paskutinio ir tikėti, net kai niekas kitas nebetiki. Moterų meilė gali atlaikyti laiko, logikos ir aplinkybių išbandymus. Moterys iš vyrų tikisi tokios pat meilės, bet jos niekada negauna. Ir niekada negaus, kadangi vyro meilė nėra panaši į moters meilę.

Norint suprasti, ar jūsų išrinktasis tikrai jus myli, pakanka atkreipti dėmesį į tris dalykus:

Pirma. Jei jis paskelbs visiems aplinkiniams, kad esate jo antroji pusė. Jis didžiuojasi, kad tokia moteris yra šalia jo, todėl visiems paskelbia, kad jūs esate jo.

Antra. Jis bus atsakingas už materialinę jūsų poros būklę. Vyras žino, kad nežiūrint į susiklosčiusias aplinkybes ar jo paties būseną, jo mylimajai ir vaikams nieko neturėtų trūkti. Šeima turi būti viskuo aprūpinta. Savo šeimos aprūpinimą jis iškelia aukščiau už savo poreikius.

Trečia. Jis saugos ir gins. Jei vyras tikrai myli, jis visada ir visur saugos savo mylimąją. Jis nepraleis be pasekmių nei vieno blogo veiksmo ar net kreivo žvilgsnio. Kiekvienas, kuris netgi blogai pagalvos apie jo šeimą, anksčiau ar vėliau už tai sumokės.

Visiems vyrams labai reikia palaikymo, ištikimybės ir intymumo. Kad ir koks stiprus ir savarankiškas būtų vyras, jam reikia paramos, atsiminkite tai. Moterų palaikymas motyvuoja vyrus, stimuliuoja veikti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Palaikymas suteikia vyrui nepastebimus sparnus, su kurių pagalba jis pasieks pačias aukščiausias viršūnes. Reikia dažniau padėkoti savo vyrui už tai, ką jis daro jūsų labui.

Meilė vyrams – tai ištikimybė. „Ir džiaugsme, ir bėdoje…”, pamenate? Būtent to reikia vyrams. Jie nori būti tikri, kad moteris bet kokiomis aplinkybėmis liks su jais ir neišduos sunkiose gyvenimo situacijose. Jei suteiksite savo išrinktajam palaikymą, ištikimybę ir artumą, įskaitant fizinį intymumą, galite būti tikra, kad jis dėl jūsų kalnus nuvers.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *