Keturi Zodiako ženklai, kurie visiškai nesutverti šeimai

Manoma, kad sukurti šeimą daug lengviau, nei vėliau ją išlaikyti. Tai ypač sunku keturių Zodiako ženklų atstovams, kurie dėl savo prigimties ir asmeninių savybių absoliučiai nėra tinkami šeimai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai tokie energingi, veiklūs ir linksmi, kad šeimos kūrimas ir su tuo susiję įsipareigojimai dažniausiai suvokiami kaip gyvenimo sulėtėjimas. Avinas gali susižavėti, įsimylėti ir net susituokti, tačiau jį iš karto ima slėgti šeiminės padėties našta. Jis pradeda kankinti save abejonėmis, ar pasielgė teisingai ir ar jam apskritai reikia šeimos.

Dėl šios priežasties Avinas dažniausiai neskuba įteisinti santykių, įtikinėdamas partnerį, kad santuokos liudijimas nieko neišsprendžia. Jis gyvena siekdamas savo asmeninių tikslų, o jo nepriklausomas ir karštas būdas dažnai sukelia kivirčų ir konfliktų šeimoje, dėl kurių nutrūksta santykiai.

Avinas neretai išgyvena kelias santuokas ir su savo šeimine padėtimi gali susitaikyti tik senatvėje, kai visi jo planai jau būna įvykdyti. Tada šeima jam tampa atsipalaidavimo ir poilsio vieta.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Paradoksaliausias ženklas, viena vertus, linkstantis link savų namų, šeimos židinio ir stabilių santykių, kita vertus, nepajėgia apleisti „šiltos“ vietos tėvų namuose. Vėžiui dažnai nejauku savo sukurtoje šeimoje.

Šio Zodiako ženklo atstovams labai sunku sugriauti praėjusį gyvenimą ir prisiimti atsakomybę už šeimos kūrimą. Be to, nuo to kenčia ir vyrai, ir moterys, amžinai liekantys „mamos dukromis“ arba „sūnumis“. Įprotis perkelti buvusį gyvenimą į naują šeimą dažnai sukelia kivirčų ir konfliktų.

Be to, Vėžio ženklo atstovai yra labai įtarūs ir jautrūs, jie linkę iš bet kokios smulkmenos padaryti tragediją, ilgai apgalvoti situaciją ir ilgam pasitraukti į save arba, atvirkščiai, sukelti pykčio protrūkius ir kurstyti konfliktus. Su Vėžiu labai sunku sutarti, todėl jo šeiminiai santykiai dažnai pasmerkti nutrūkti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovai yra žinomi darboholikai ir karjeristai. Jie visą savo gyvenimą skiria profesinei veiklai ir, kol neužima joje aukščiausios pozicijos, rimtų santykių neužmezga. O po to jie nėra pasiruošę skirti pakankamai laiko šeimai, išsikeldami vis daugiau tikslų ir ryždamiesi užkariauti naujas aukštumas.

Ožiaragį slegia buities darbai. Savo gyvenimą susiedamas su šio ženklo atstovu, partneris neturėtų tikėtis, kad Ožiaragis ką nors veiks namuose ar aktyviai dalyvaus auginant vaikus. Jis mieliau uždirbs pakankamai pinigų, kad galėtų samdyti auklę ir namų tvarkytoją.

Bendros atostogos ar pažintinė kelionė su Ožiaragiu bus anaiptol ne tokia, apie kokią svajoja jo partneris. Todėl tarp šio Zodiako ženklo atstovų yra daugiausia viengungių. Jie išsiskiria dažniausiai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – labiausiai laisvę mėgstantis Zodiako ženklas, netoleruojantis jokių asmeninių apribojimų ir įsipareigojimų. Jį slegia kasdienybė ir nuobodi gyvenimo monotonija, jis mėgsta būti tarp žmonių, įvykių centre, būdamas individualistas, turintis savo ypatingų idėjų apie šio pasaulio sandarą.

Vandenis – eruditas, romantiškas ir tikras džentelmenas. Jam menkai rūpi materialūs dalykai. Jis mėgsta švaistytis, dažnai turi finansinių problemų, kurios neprisideda prie šeiminio gyvenimo laimės.

Partneryje jis ieško draugo, galinčio suprasti jo asmenybę, atleisti jo trūkumus ir vertinti jo asmeninę erdvę. Neįmanoma daryti spaudimo Vandeniui ir jo kažkaip apriboti, tačiau jei suteiksite jam visišką laisvę, jis tai įvertins ir galės tapti rūpestingu ir ištikimu vyru.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *