Kiek daug dalykų mes vadiname meile…

Daugelis žmonių meile vadina tai, kas iš tikrųjų neturi su ja nieko bendro.

Tai gali būti priklausomybė, įprotis, patogumas, dėkingumas, kas tik norite, tik ne meilė.

Kažkas gyvena su žmogumi, kurį nuolat stengiasi perdaryti, uždraudžia jam išeiti vienam iš namų, pabūti su kitais, pavydi kiekvienam stulpui, ir štai šis diktatorius vadina tokį savo elgesį meile. O iš tikrųjų tai – egoizmas ir priklausomybė.

Kažkas gyvena su žmogumi poroje, kur absoliučiai ignoruojami partnerio jausmai ir emocijos, kur nėra bendrų pokalbių temų, kur du žmonės praktiškai nekomunikuoja, išskyrus formalius klausimus „kaip sekasi?“, bet užtat vienas poros narys išlaiko materialiai kitą ir vadina tai meile. O iš tikrųjų tai – gyvenimas susimetus ir patogumas.

Kažkas gyvena su žmogumi, kenčia jo pažeminimus, įžeidinėjimus, kenčia tai, kad jo nepaisoma, kad jis net žmogumi nelaikomas, susitaiko su tokiu elgesiu ir paprasčiausiai paklūsta, vadindamas tai meile. O iš tikrųjų tai – nesveikas aukojimasis ir priklausomybė.

Kažkas gyvena su žmogumi, siekia svarbiausio savo gyvenimo tikslo, partnerį padaro savo pagalbininku, patikėdamas jam įvairias užduotis, vadindamas tai šeimos verslu ir meile. O iš tikrųjų tai – asistavimas, partnerystė ir patogumas.

Kažkas gyvena su žmogumi, kuris jį visiškai priima tokį, koks jis yra, išklauso visus skundus, gailisi, lepina dovanomis, pildo visas užgaidas ir vadina tai meile. O iš tikrųjų tai – dėkingumas ir kitados negautos tėvų meilės ieškojimas.

Kažkas gyvena su žmogumi, su kuriuo sukuria šeimą, gimdo vaikus, ypatingai neklausinėdamas apie partnerio, kuris dirba trijuose darbuose, savijautą, norus bei troškimus ir vadina tai idealia šeima bei meile. O iš tikrųjų tai – egoizmas ir patogumas.

Kažkas gyvena su žmogumi, kurio bijo, niekada neišsako jam savo nuomonės, paskiria jį šeimos galva, ir kartu su vaikais draugiškai dreba iš baimės, laukdami, kai tasai grįžta iš darbo, ir neduok Dieve, su bloga nuotaika. Ir vadina tai meile. O iš tikrųjų tai – baimė, pripratimas ir nulis atsakomybės.

Kiek daug pačių įvairiausių dalykų mes vadiname meile… Tačiau ką mes apskritai apie ją žinome?

Ką mes išmanome apie tikrą, nuoširdžią, besąlygišką, abipusę meilę, kurioje nėra vietos pažeminimui, nuosavų poreikių tenkinimui partnerio sąskaita ir priklausomybei?

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kiek daug dalykų mes vadiname meile…”

  1. Šiandien skęstame žodžių gausoje.Girdime galybę žodžių apie pinigus, pramogas ir įvairiaformę meilę.Seksas be jausmo tai visiškai ne meilė.Techninis dalykas.Bet žinau kodėl apie tai ir nekalbama.Kai kam pasidarys sunkiau gyventi..Žinios yra jėga.Moteris kuo kvailesnė, mažiau žinanti kaip turi būti, mažiau analizuojanti ir suprantanti, tuo šalia esančiam lengviau gyventi…Ačiū kad bandot pažadinti snaudžiančius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *