Klaidos, kurios iš karto sugadina gerą pirmąjį įspūdį

Oficialiose ar viešose situacijose kiekvienas nori kuo geriau pasirodyti ir būti ilgai prisimenamas. Tačiau kaip tai padaryti efektyviai? Kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį?

Mokslininkai nustatė, kad vos po septynių sekundžių susitikimo ir pasikalbėjimo, mūsų sąmonėje susidaro pirmasis įspūdis apie kitą žmogų. Taigi, kaip sukurti kuo geresnį įspūdį? Sužinokite, kokių klaidų reikia vengti.

Tvirtai paspausti ranką

Žmonės, kurie lengvai spaudžia ranką, laikomi droviais, neužtikrintais, mažiau atvirais naujiems kontaktams ir neturinčiais patirties. Taip pat dažnai daroma klaida – per ilgai laikyti kieno nors ranką. Jei norite, kad viskas pavyktų, tvirtai paspauskite ranką ir laikykite ją ne ilgiau kaip 2 sekundes.

Žiūrėkite tiesiai į akis

Žmonės, kurie palaiko akių kontaktą, laikomi protingais ir pasitikinčiais savimi. Tie, kurie vengia žiūrėti į akis, vertinami kaip mažiau nuoširdūs, neįdomūs ir neužtikrinti savimi.

Nelaikykite rankų kišenėse

Kai atsisėdate prie stalo, nelaikykite rankų ant stalo. Tai rodo, kad norite perimti pokalbio kontrolę. Be to, nekiškite rankų į kišenes, nes tai rodo, kad galite ką nors slėpti.

Laikykitės atstumo

Verslo susitikimo metu erdvė, t. y. atstumas tarp dviejų žmonių, yra 120-360 cm. Per arti stovintys žmonės paprastai suvokiami kaip agresyvūs. Priešingai, stovėdamas per toli – sudarote įspūdį, kad kitas žmogus jums iš tikrųjų neįdomus.

Nekramtykite kramtomosios gumos

Kramtomosios gumos kramtymas per pirmąjį arba oficialų susitikimą yra labai blogai vertinamas. Tai yra nerūpestingumo ir nebrandumo požymis. Kita vertus, žmonės, kurie kramto gumą, laikomi draugiškesniais ir lengviau prisitaikančiais daugelyje situacijų.

Nežaiskite su plaukais

Daugelis moterų plaukus liečia nevalingai ir kelis kartus per dieną. Tačiau to nedarykite oficialaus susitikimo metu. Tai kvietimas flirtuoti, bet kartu ir nesaugumo, streso, diskomforto ir žemos savivertės požymis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *