Klausimai, į kuriuos pasirinkdama partnerį turėtų sau atsakyti kiekviena moteris

Kiekviena moteris, užmegzdama rimtus santykius su vyru, turėtų gerai pamąstyti ir išsiaiškinti, ar priima teisingą sprendimą. Kad lengviau būtų suvokti situaciją, psichologai pataria atsakyti sau į devynis klausimus.

1. Kaip tas žmogus su manimi elgiasi?

Ar jis yra gera, mylintis, rūpestingas? Ar iš jo poelgių galima spręsti apie pagarbą jums? Jeigu to nėra net santykių pradžioje, nesitikėkite, kad jo elgesys vėliau pasikeis į gerą.

2. Ką sako mano vidinis balsas?

Daugumoje atvejų jūs tiesiog žinote. Jūs jaučiate, kai kas nors vyksta ne taip. Galbūt jums ne visada pavyks pajusti, kad tas žmogus yra jums likimo skirtas, bet visada galite pajusti, jeigu jis nėra jums tinkamas. Tas nemalonus jausmas tokiu atveju tūno pilve ir kužda, kad reikia išeiti. Žinoma, kartais būna lengviau nutildyti tą vidinį balsą, bet jis tikrai turi reikšmės.

3. Kuo mes skiriamės?

Jei skiriasi pagrindinės gyvenimo vertybės, būtina pasvarstyti, kaip tai gali paveikti jūsų santykius. Suderinamumą reikia įvertinti atsižvelgiant į ilgalaikę perspektyvą.

4. Kaip mes sprendžiame konfliktus?

Kaip elgiasi partneris, kai kyla konfliktas? Ar jis išlieka mylintis ir pagarbus? Ar tampa agresyvus ir pradeda užgaulioti? Jūsų konfliktų sprendimo būdas yra svarbus rodiklis, atskleidžiantis, kiek laimės bus jūsų bendrame gyvenime.

5.Kaip mums sekasi lovoje?

Šis klausimas gali pasirodyti nereikalingas, bet jeigu tarp jūsų nevyksta „seksualinės cheminės reakcijos“, jeigu jūs nekaitinate vienas kito dabar, tai vėliau lytiniai santykiai netaps geresni.

6 .Ar mane jis traukia toks, kokį įsivaizduoju, ar toks, koks yra iš tikrųjų?

Visi žmonės linkę pervertinti savo ateitį ir fantazuoti apie tai, ko jie nori ir ko tikisi. Moterys neretai įsimyli savo žmogaus idėją, tokį jo pavidalą, kokį nori matyti, o ne tokį, koks jis yra dabar.

7. Ar mes trokštame tų pačių dalykų?

Jūs ieškote būsimo vyro, norite sukurti šeimą, susilaukti vaikų, o jis nenori rimtų santykių? Svarbu, kad jūs abu siektumėte to paties. Dar svarbiau nebandyti priversti kito pakeisti savo norų. Kiekvienas turi įgyvendinti savo svajonę.

8. Kokia mūsų meilės kalba?

Kaip jūs išreiškiate savo meilę ir kokio atsako tikitės? Sakoma, kad egzistuoja penkios meilės kalbos: meilūs žodžiai, dovanos, geri darbai, fiziniai prisilietimai ir kokybiškai kartu leidžiamas laikas. Kiekvienas žmogus renkasi savo kalbą. Ir tai turi įtakos santykiams. Jūs galite nemėgti dovanų, bet partneriui kažkodėl tai atrodo svarbu, arba atvirkščiai. Jūs mėgstate klausytis meilių žodžių, o jis nemoka kalbėti apie meilę. Reikia suvokti, kiek jūs galite patenkinti vienas kito poreikius.

9. Kokių temų mes negalime liesti?

Galbūt iš pradžių jūs stengėtės nekreipti dėmesio į tai, kad jis rūko, arba į tai, kad jo politinės pažiūros skiriasi. Dabar, kai svarstote rimtų santykių galimybę, reikia išsiaiškinti, ar galėsite susitaikyti su šiais jo trūkumais. Jeigu jis turi tokių trūkumų, su kuriais negalėsite susitaikyti, o jis neketina keistis, tai geriau nekentėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *