Ko dar be artumo trokšta vyrai

Yra visa eilė nuostatų, kurios perduodamos iš kartos į kartą ir daro realią žalą žmonėms ir jų santykiams. Pavyzdžiui, „vyrams reikalingas tik seksas”. Šita ir į ją panašios formulės išardo poras, sugriauna šeimas.

Pačią didžiausią žalą mums daro mūsų pačių įsitikinimai, ypač tie, kurie menkai susiję su realybe. Atsitinka, kad žmogus šventai patiki kokia nors informacija ir paverčia ją savo tvirtu įsitikinimu, nors tos informacijos jis dažniausiai net nepatikrina, arba dar blogiau – ieško tik tų faktų, kurie ją patvirtina, o kitus atmeta net nepanagrinėjęs.

Vyrų ir moterų santykiuose dažnai būtent įsitikinimai vaidina negatyviausią vaidmenį. Nuoširdžiai kalbant, jei moteris įsitikinusi, jog visi vyrai ožiai, tinginiai ir girtuokliai, tai vargu ar ji ims ieškoti tą įsitikinimą paneigiančių argumentų ir faktų. Labiau tikėtina, kad savo gyvenime ji sutiks būtent tokius vyriškos giminės atstovus, juk įsitikinimai turi būti patvirtinti praktiškai, ar ne tiesa?

Kažkas panašaus vyksta su moterišku įsitikinimu, jog vyrams reikalingas tik seksas. Pasekmės irgi nedžiugina, ypač kai kalba užeina apie ištikimybę. Juk ne veltui sakoma, kad mes esame tai, kuo tikime. O įsitikinimas – tai ir yra tikėjimas kažkokiu dalyku.

Iš asmeninės bei profesionalios patirties galiu spręsti, ko nori vyrai iš santykių su moterimis. Būtent vyrai. Žinoma, bet kuriam sveikam vyrui santykiuose su sveika moterimi bus svarbus seksas, tačiau tai anaiptol ne svarbiausia. Dažnai moterys pamiršta, kad vyras iš prigimties siekia džiuginti savo moterį, taip reaguodamos į jos elgesį su juo.

O norisi vyrams ne tiek jau ir daug. Rūpinimosi, savaime aišku, bet ne snarglių šluostymo, o labiau supratimo. Kad moteris suprastų, ką ir kokiu tikslu jis daro gyvenime. Vyrui norisi, kad moteris jį gerbtų. Juk pagarba – tai pripažinimas, jog tavo moteris palaiko tavo sprendimus ir pasirinkimus gyvenime. Dar vyrams norisi, kad juos pagirtų.

Taip, būtent pagirtų, nes jeigu mano moteris pagyrė mane už kokį nors menkniekį, reiškia, ji jį pastebėjo, o pastebi tik neabejingi žmonės. Vadinasi, dabar sieksiu padaryti kažką svarbesnio. Mums patinka, kai mus pastebi bei pagiria. Ir norisi daugiau.

Kartais vyrus lygina su vaikais. Tame yra dalis tiesos. Būna, kad netgi labai rūsčiam vyriškiui prireikia dėmesio ir šilumos, paprasčiausios žmogiškos šilumos iš jo moters pusės. Kalba eina anaiptol ne apie mamytės poziciją, o apie normalų, suaugusį palaikymą.

Jau girdžiu kai kurių damų nepasitenkinimą: „Kokie švelnučiai vyriokai šiais laikais!” O juk kalba eina ne apie skystumą. Kalba eina apie žmogiškus santykius, o ne vartotojiškus. Argi jums pačioms viso to, kas išvardinta, nesinori? Santykiai, beje, yra šokis, kurį šoka poros.

Vyro troškimai iš esmės labai paprasti. Juk jeigu vyras iš moters norėtų vien sekso, tai patikėkite, šeimų šioje planetoje jau nebebūtų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *