Ko išmintinga moteris nereikalauja iš savo vyro

Dauguma moterų mano, kad vyrai joms kažką skolingi. Toks požiūris atima iš santykių pasitikėjimą ir abipusę pagarbą.

Šią savo klaidą moterys dažniausiai supranta tik tada, kai jau būna per vėlu. Kur kas geriau būtų, jeigu jos galėtų semtis patirties ir žinių ne tik iš savo klaidų.

1. Sutikusi savo antrąją pusę, moteris ima kelti reikalavimus iš serijos „maitink mane, renk mane, linksmink mane“. Iš tikrųjų vyras privalo išlaikyti tik savo vaikus. Beje, tą patį privalo ir moteris. Vyras gali išlaikyti moterį, jeigu panorės, bet neprivalo to daryti.

2. Niekada neprašykite jo mesti darbo ar hobio, kad galėtų daugiau laiko praleisti su jumis. Brandi moteris suvoks, kad toks žingsnis padarytų vyrą nelaimingą. Juk jo gyvenimas susideda iš daugybės dalių, ne tik iš darbo ir mylimos moters.

3. Pasitaiko, kad moteris tiesiog negali pakęsti savo vyro draugų ar giminaičių. Tai nereiškia, kad jis turi liautis su jais bendrauti dėl jos. Net jeigu jums atrodo, kad vyro bičiulis daro jam blogą įtaką, nebandykite jų išskirti. Jūs net neįsivaizduojate, kokia svarbi vyrams yra ilgalaikė draugystė. Ir ne tik vyrams. Moterims taip pat yra svarbūs jų artimieji, nepaisant to, kad jie kartais nervina jas pačias.

4. Jeigu vyras nekenčia šokių, o jūs svajojate su juo šokti tango, veikiausiai jis atsisakys. Jūs neturite teisės jo versti. Įsivaizduokite, kad jis kiekvieną savaitgalį tempiasi jus į žvejybą nuo 5 valandų ryto. Vyras ir moteris gali turėti skirtingus laisvalaikio pomėgius, bet tai dar nereiškia, kad jų santykiams trūksta meilės ir pagarbos.

5. Moteris, kuri žino tikrąją santykių vertę, nereikalaus, kad partneris pasikeistų. Ji pamilsta realų žmogų ir suvokia, kad žmonės keičiasi tik tada, kai to patys užsimano. Vyrai vertina tas moteris, kurios sugeba juos priimti tokius, kokie jie yra, ir neįkyriai juos įkvepia pokyčiams.

6. Pripažinkime tiesą: vyrai negali nekreipti dėmesio į kitas gražias moteris. Tai prieštarautų jų prigimčiai (žinoma, čia neminėsime atviro flirto su kitomis, skaudinant savąją). Moterys juk taip pat kreipia dėmesį į patrauklius žmones. Tiesiog reikia į tokį faktą reaguoti ramiai.

7. Išmintinga moteris nereikalauja iš savo partnerio jokių įrodymų. Kai santykiai pagrįsti pasitikėjimu, moteriai ir į galvą nešautų mintis prašyti vyro parodyti savo išmanųjį telefoną ar elektroninį paštą. Brandus žmogus palaikytų tokį poelgį pagarbos stoka ir būtų teisus.

Kad moters ir vyro santykiuose vyrautų ramybė ir santarvė, leistis į kompromisus reikia abiem. Pagarbos, nuoširdumo, tolerancijos ir empatijos dviejų brandžių asmenybių santykiuose turi būti daug.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *