Ko neatleis vyrai

Nemažai damų dėl pačių įvairiausių priežasčių nejaučia tos ribos, kuri skiria santykius nuo visiško žlugimo dėl, atrodytų, nebaudžiamų jų veiksmų. Ko gi moteris neturėtų sau leisti santykiuose su mylimu vyriškiu?

Vyrui sunku atleisti už visą eilę dalykų.

Bene bjauriausias iš jų – neištikimybė. Nors neištikimybe įvairūs žmonės gali laikyti skirtingus dalykus: kai kam pilnavertė neištikimybė – seksas su kitu vyru, kitiems visiškai pakanka dvasinės neištikimybės, meilės kitam vyriškiui. Būdama neištikima savo vyrui, duodate jam suprasti, kad jums judviejų santykiai – niekas, nulis, ir dėl to labai smarkiai nukentės jo vyriška savigarba.

Nors yra visa eilė atvejų, kai vyras visgi atleidžia neištikimybę. Viskas priklauso nuo aplinkybių, konkrečių žmonių ir situacijų. Ir vis dėlto giliai širdyje jis tiksliai žino: jei buvai neištikima vieną kartą, tai bus ir antras, ir trečias. Vyrui šioje situacijoje tenka rinktis – reikia jam tokios moters, ar paprasčiau susirasti kitą.

Vyras niekada neatleis moteriai, jeigu ji santykiuose save iškelia aukščiau jo. Kad ir koks vyras bebūtų, jo prigimtis reikalauja jaustis vadu. Net jeigu moteris daugiau uždirba, ji neturėtų imtis absoliučios šeimininkės vaidmens, kitaip, kad ir kaip būtų vyrui komfortiška greta tokios damos, labai greitai jis gali paprasčiausiai išgaruoti, neatlaikęs naštos, užgriuvusios jo savigarbą.

Daugelis vyrų negali atleisti savo mylimai moteriai kvailumo. Jei greta jo yra ne vien graži, bet dar ir protinga moteris – puiki dovana vyro savigarbai.

Vyrai neatleidžia baudimo ir manipuliacijų seksu, ypač, kai visas reikalas jau krypsta link to. Sujaudinusi partnerį ir palikusi jį be nieko, rizikuojate prarasti jį visiems laikams, juk tokiu būdu jūs tiesiogine ir perkeltine prasme smogiate į vieną skaudžiausių vietų.

Be to, vyras gali vieną kartą galiausiai nebeatleisti už nesėkmingą jo palyginimą su kitu vyriškos giminės atstovu. Jam būtina jaustis vieninteliu ir nepakartojamu. Ir geriau nemėginti įtikinėti, jog jis jums toks nėra.

Patarimas visoms moterims – elkitės su vyriškiu taip, kaip norėtumėte, kad būtų elgiamasi su jumis. Kilus norui įžeisti, įskaudinti partnerį, pamėginkite pasijausti jo kailyje. Kaip pati reaguotumėte? Tai ar nevertėtų iš pradžių kelis kartus gerai pagalvoti, prieš ką nors pasakant ar padarant?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *